Cadde 24 yedi ayda yüzde 30 kazandırdı!

cadde_24_yuzde_30_kazandirdi

Yarattığı “24” markasıyla ve Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Küçükçekmece Eski Belediye Başkanı Aziz Yeniay’ı getirmesiyle dikkatleri üzerine çeken 24 Gayrimenkul, yedi ay kadar önce Küçükçekmece’de, Küçükçekmece Belediyesi’nin yeni binasına komşu konumda tanıtımını yaptığı Cadde 24 projesiyle yatırımcısına yedi ayda yüzde 30 kazandırdı.

“Bir kişiye 3’ten fazla yer satmıyoruz”

Cadde 24’deki konutların tüm satışını iki haftada tamamlayan 24 Gayrimenkul’ün CEO’su Ahmethan Yılmaz “Ana ilkemiz yatırımcının “en doğru lokasyon – en iyi fiyat”lı projelerle maksimum kâr elde etmesini sağlamaktır.  Bu nedenle projelerimizi lansman döneminde en yüksek iskontolu fiyatlarla satışa sunuyoruz. Her müşteriyi ortağımız gibi gördüğümüzden kazancımızı müşterilerimizle paylaşıyoruz. Lansman fiyatlarıyla satış fırsatını herkes için aynı gün ve saatte başlatıyoruz; öncesinde firma ortakları da dâhil kimse için rezervasyon yapmıyoruz. Üstelik daha çok kişinin kazanması için lansmanda 1 kişiye 3’den fazla yer satmıyoruz” dedi.

İstasyon 24 ve Airport 24 geliyor!

2015’te 4 yeni projeyi görücüye çıkaracaklarını söyleyen Yılmaz, Halkalı’da Marmaray’a komşu İSTASYON 24 projesinin ve Basın Ekspres’te havaalanına 1900 metre mesafedeki AIRPORT 24 projesinin satışlarına Mart sonunda başlamayı öngördüklerini söyledi. Lansmanda yine çok özel indirimlerle satışa çıkacaklarını belirten Ahmethan Yılmaz, “İki projemiz de lokasyon açısından çok avantajlı bölgelerde yer alıyor. En doğru lokasyon + en iyi fiyat = Maksimum Kâr ilkemizle yine yatırımcılarımızın yüzünü güldüreceğimiz bu iki projeyle de kendi rekorumuzu kıracağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıKurtköy Selective Port’ta 229 bin liradan 2+1 daireler!
  Sonraki yazıZekeriyaköy Gülnar Koru Evleri’nde 455 bin dolardan!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın