Century 21 Trio Gayrimenkul İle İstanbul’dan Bodrum’a Eşsiz Bir Yolculuk Başladı

 

İstanbul Bağdat caddesinde Coldwell Banker çatısı altında hizmet vermeye devam eden ve gayrimenkul sektöründe 20 yıllık bir tecrübeye ve başarıya sahip olan Trio Gayrimenkul, Türkiye’nin en gözde turizm destinasyonlarından biri olan Bodrum’da yeni açtığı ofis ile hizmet vermeye başladı.

Century 21 çatısı altında faaliyetlerini göstermeye başlayan Trio Gayrimenkul, 25 Nisan Perşembe akşamı yaptığı açılış törenine, İstanbul ve Bodrum başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışından gelen yerli ve yabancı mimarlar, yatırımcılar, iş insanları, sanatçılar ile gayrimenkul sektörü çalışanları ve danışmanlarının da dahil olduğu pek çok misafir katıldı. Açılış töreninin ardından Six Pack müzik grubu bir konser performansı sahneledi.

Açılış töreninde bir konuşma yapan Century 21 Trio Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Sezgi Bilge, Bodrum’un Türkiye’de turizm ile birlikte gayrimenkul sektörü için de önemli bir merkezi haline geldiğini ve yatırımcılar için büyük fırsatlar sunduğunu ifade ederek şunları söyledi: “Türkiye’deki gayrimenkul sektörü, son yıllarda sürekli bir büyüme göstererek ülke ekonomisinin önemli bir parçası haline geldi. Özellikle turizm bölgelerindeki gayrimenkul yatırımları hem yerel hem de yabancı yatırımcılar için çekici hale gelirken, sektörün büyümesine de önemli katkılar sağladı. Bodrum’da gayrimenkul satışları son yıllarda sürekli olarak artıyor. 2023 yılında bölgede gerçekleşen konut ve arsa satışları, bir önceki yıla göre %15 artış gösterdi. Bodrum’da yapım aşamasında olan konut ve ticari projelerin sayısı her geçen yıl artıyor. 2023 yılında bölgede başlatılan inşaat projelerinin sayısı %20 artış kaydetti. Özellikle Avrupa ve Ortadoğu’dan gelen yatırımcılar, Bodrum’daki emlak piyasasına önemli katkılar sağlarken yeni inşaat projelerinde çevre dostu ve sürdürülebilir tasarım ilkelerinin uygulanması gayrimenkul sektörünün kalitesini ve çekiciliğini artırdı. Century 21 Trio Gayrimenkul olarak 20 yıldan bu yana İstanbul’da edindiğimiz deneyim ve birikim ile büyüyen ve alanında uzman ekibimizle bu muhteşem bölgede faaliyet göstermekten büyük mutluluk duyacağız. Century 21 çatısı altında sunduğumuz uzmanlıkla Bodrum’daki gayrimenkul sektörüne değer katmayı amaçlıyoruz.”

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıAkra Hotels 3 yıl üst üste “Türkiye’nin En İyi İşvereni™” unvanına layık görüldü!
    Sonraki yazıKonutta Uzun Vade ve Düşük Faize İhtiyaç Var