Sign of the City Awards’dan Tahincioğlu’na iki ödül

Bugüne kadar gerçekleştirdiği kaliteli ve farklı projelerle gayrimenkul sektörüne farklı bir bakış açısın getiren ve adından söz ettiren Tahincioğlu, emlak ve gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden biri olan Sign of the City Awards’da 2 ödüle layık görüldü.

‘Nidapark Seyrantepe’ projesiyle En İyi Çok Katlı Konut kategorisinde, ‘Palladium Tower’ projesiyle ise En İyi Pazarlama Kampanyası kategorisinde ödül alan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu “Tahincioğlu olarak 1965 yılında adım attığımız inşaat ve gayrimenkul sektöründe bugüne kadar hep kaliteli ve farklı projelere imza attık. Projelerimizin başarısını ödüllerle taçlandırmak bizler için yaptığımız işin hakkını verdiğimizin en güzel kanıtı.Bugün gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinde finale kalarak 2 ödül almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ödüller Tahincioğlu’nun sektörde gerçekleştirdiği projelerinde farkını ortaya koyuyor ve yeni projeler için bizi daha da motive ediyor” dedi.

4 Kasım’da gerçekleştirilen ödül töreninde, ‘Nidapark Seyrantepe’ için ‘En İyi Çok Katlı Konut’ ödülünü Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, Tahincioğlu Genel Müdürü Alpaslan Çalım, Tahincioğlu Genel Müdür Yardımcısı Soner Akpınar ve Tahincioğlu Genel Müdür Yardımcısı Yezdan Kanaat aldı. ‘Palladium Tower’ için ‘En İyi Pazarlama Kampanyası’ ödülünü ise Tahincioğlu Genel Müdür yardımcımız Soner Akpınar ve Tahincioğlu Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Özgür Erol Tığlı Pazarlama ekibiyle birlikte aldı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.