Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan ‘akıllı şehirlere’ destek

ICSG İstanbul 2016 Kongre Başkanı Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Ümit Doğay Arınç, ICSG İstanbul 2016 Kongre Başkan Yardımcısı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mekansal Planlama Genel Müdürü Yavuz Erdal Kayapınar, ICSG İstanbul 2016 Yürütme Kurulu Üyesi HHB EXPO Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Şule Dayangaç ve ICSG İstanbul 2016 Genel koordinatörü Gizem Yücel Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatmagül Demet Sarı'yı makamında ziyaret etti. Ziyarette kongre ile ilgili bilgi alış verişinde bulunuldu.

İhracatın gelişimi için önemli

Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatmagül Demet Sarı "4. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı’nın ihracatın gelişimi ile ilgili olarak yarar sağlamakla birlikte üretici firmalar için dünyanın çeşitli ülkelerinde sermaye yapma imkanı da sağlayacaktır." dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayelerinde, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, UGETAM ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinin desteği ile düzenlenecek olan "4. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı" 20-21 Nisan 2016 tarihlerinde, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.