CNR Expo’da 400 proje vitrine çıktı

Her yıl binlerce gayrimenkul profesyonelini buluşturan, Türkiye'nin ilk ve en büyük fuarı CNR Emlak -Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı bu yıl 4. kez gerçekleştiriliyor.

CNR EXPO Yeşilköy'de 17-20 Kasım tarihleri arasında organize edilen fuarda 400e yakın proje tanıtılacak. Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmaları ve dev projelerin yer aldığı fuar, yurtiçi ve yurtdışından kurumsal ve bireysel ziyaretçileri ağırlıyor. CNR Emlak Fuarına, her yıl olduğu gibi bu yıl da Arap ülkelerinin yatırım fonları ve alıcı gruplar dikkat çekecek. Fuarda, Rusya, İran, Ortadoğu ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar ve Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere pek Çok ülkeden gelecek alıcılar, Türk gayrimenkul sektörünün öncülerinin sunduğu özel avantajlardan yararlanacak.

 Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesi

Türkiye genelinde konut satışlarının arttığı ve Arap ülkelerinin milyarlarca dolarlık yatırım fonlarının Türkiye'ye yakın olduğu dönemde, yabancıya yapılan konut satışını daha da artırmak amacıyla düzenlenen CNR Emlak Fuarına, yoğun katılım olması ve fuarda ciddi bir ticaret hacminin oluşması bekleniyor. Her bütçeye uygun projenin sergileneceği fuarda, Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul, Yenigün İnşaat ve Emlak Konut GYO ortaklığında hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesi ve Osmangazi Belediyesi tarafından hayata geçirilecek, Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesi yatırımcılara tanıtılıyor.

KKTC Firmaları da Fuarda

Fuara, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin ilgisi de büyük oldu. ''Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği'' fuarda açacağı stantta Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetindeki önemli projeleri yerli ve yabancı yatırımcılarla buluşturuyor.

Türkiye'ye Yatırım Zamanı

CNR Emlak Fuarı kapsamında bu yıl ilk kez bugün gerçekleştirilecek CNR İstanbul Emlak Zirvesi ile Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden gayrimenkul sektörünün aktörleri, kamu yetkilileri, finans uzmanları, ulusal ve uluslar arası yatırımcılar "Şimdi, Türkiye'ye Yatırım Zamanı' başlığı altında sektörün güncelini masaya yatırıyorlar.

Ülke ekonomisine ve gayrimenkul sektörüne en üst düzeyde katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilecek CNR İstanbul Emlak Zirvesinde, Orta Doğu başta olmak üzere Avrupa, Afrika ve Asya ülkelerinden gelecek yatırımcılara Türk gayrimenkul sektörü tüm ayrıntıları ile anlatılacak.
 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın