“Çukurova Balkon” Eylülde teslim

Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da hayata geçirdiği ve 261 konuttan oluşan Çukurova Balkon’da iki blokunun da kaba inşaatını tamamladı. Projenin, 6 ay içerisinde bitirilmesi ve Eylül’de teslim edilmesi planlanıyor.

Çukurova Gayrimenkul, Kartal’ın merkezinde konumlanan deniz, adalar ve orman manzaralı projesi Çukurova Balkon’un kaba inşaatını tamamladı. İnce işleri yaklaşık 6 ayda tamamlanacak ve Eylül 2017’de teslim edilecek Çukurova Balkon, en son Deprem Yönetmeliği’ne uygun inşaat teknolojisi, yüksek enerji verimliliği ve yangın dayanımı sağlayan dış cephesi, zengin sosyal tesisleri ve cazip kampanyası ile dikkat çekiyor. Örnek daireleri görülmeye hazır olan Çukurova Balkon’dan 5 yıl 0 faiz, 10 yıl 0,45, 20 yıl 0,79 faiz oranı ve iki seçenekli kampanya fırsatı ile konut sahibi olmak mümkün.

Tüm daireleri deniz, adalar ve orman manzaralı

İnşaat sektöründe 24 yıllık tecrübesiyle önemli projelere imza atan SON Grup Şirketleri’nden Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da hayata geçirdiği 19 ve 20 katlı iki blokta 261 konuttan oluşan Çukurova Balkon’da her iki bloğun da kaba inşaatını tamamladı. Tüm daireleri balkonlu olan deniz, adalar ve orman manzaralı rezidans projesi Çukurova Balkon’da bina içlerinin inşası ve dış cephe çalışmaları devam ediyor. Bazı dairelerde konumuna ve büyüklüğüne göre iki ya da üç balkon veya 30 metreye kadar teras, bahçe katlarında 20 metrekare bahçe kullanım alanı bulunan projenin, ince işlerinin yaklaşık 6 ay içerisinde bitirilmesi ve Eylül 2017’de teslim edilmesi planlanıyor.

Kartal metrosuna 600 metre uzaklıkta

Deniz, hava ve karayolu açısından İstanbul’da ulaşımı en kolay bölgelerden biri olan ve hızla değer kazanan Kartal’da konumlanan Çukurova Balkon; Kartal Metrosu’na ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede yer alıyor.

20 yıl vadeli iki seçenekli kampanya fırsatı

31 Mart’a kadar sürecek kampanya kapsamında 5 yıl 0 faiz, 10 yıl 0,45 ve 20 yıl 0,79 faiz oranı uygulanan Çukurova Balkon’da ayrıca iki seçenekli kampanya fırsatı da devam ediyor. Kampanya kapsamında isteyenler yüzde 50 peşin ödeme yapıp kalan yüzde 50’yi Ocak 2018’de vade farksız olarak ödeyebiliyor. Peşinatsız konut arayanlara daire fiyatının yüzde 75’ine kadar kredi kullanma, peşinatı Ocak 2018’de yine vade farksız olarak ödeme imkânı tanınan ve tüm daireleri yüzde 1 KDV diliminde yer alan Çukurova Balkon’un en cazip yönlerinden biri de Eylül 2017’de teslim edilecek olması.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.