Dalyan Prestij’de ilk etap tamamlandı

Yaklaşık bir yıl önce temeli atılan proje bu yaz sahiplerine teslim ediliyor.
Denize sıfır, özel plajlı, özel iskeleli projede özellikle yazları oluşan gürültü ve kalabalıktan uzak Çeşme'nin gerçek deniz havasını solumak isteyen herkese uygun bir mimari konsept uygulandı.

Hürriyet'in haberine göre,  projede kot farkı her villanın verandasından denizi görebilmesi için kullanıldı. 

Çeşme'ye Yeni Projeler de Yapacak

Yunusoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yetkin Yunusoğlu, İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere projeye talebin her geçen gün arttığını, önümüzdeki senelerde daha büyük projelerle Çeşme'de yatırımlara devam edeceklerini ifade etti. 

Yetkin Yunusoğlu, "Çeşme'de gözden ve gürültüden uzak, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlerin bölgesi Dalyan'da yapılan projede denize sıfır konumu, her ihtiyaca cevap verebilecek büyüklükte ve tipte villalarıyla çeşme sahillerinde farklı bir projeye imza attık" dedi. 

Çeşme'yi dünya çapında üne kavuşturan balık restoranlarına da neredeyse yürüme mesafesinde olan projenin en önemli özelliklerinden biri de ulaşım kolaylığı. İzmir-Çeşme otobanından çıktıktan sonra 10 dakika mesafede bulunuyor. 

Bunun yanı sıra gece yaşamıyla ünlü Ayayorgi Koyu da 1 kilometre mesafede yer alıyor. Basketbol ve voleybol sahasının yanı sıra villaların her birinde yüzme havuzu bulunuyor. Çocuklar için de çocuk oyun alanı, yürüyüş yolları ve projenin yaklaşık dörtte biri yeşil alan olarak planlandı. 
Projede fiyatlar 700 bin ile 1 milyon 650 bin dolar aralığında değişiyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.