Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri, yetkili servisleriyle yeniliklere ve kaliteli hizmet stratejilerine odaklandı

Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri iş kolu, ısıtma sektöründe faaliyet gösteren yetkili servisleriyle bir araya geldi. İstanbul’da gerçekleştirilen toplantıda, satış sonrası hizmetlerde faaliyet gösteren partnerlere yönelik birçok konu başlığı değerlendirildi ve ısıtma sektöründeki gelişmelerle ilgili stratejik bilgiler paylaşıldı.

 

Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri iş kolu, 40’tan fazla yetkili servisiyle buluştuğu toplantıda ısıtma sektöründe konut ve ticari binalar alanında sunduğu inovasyon ve stratejik bakış açısını paylaştı. Sektördeki en son gelişmeler ve servis operasyonlarında kullanılan yeni nesil yöntemlerin ele alındığı etkinlikte, partnerlere satış sonrası özelinde daha etkili hizmet sunma konusunda bilgiler aktarıldı.

 

Toplantıda yeni ürün gamları ve yıl içerisinde yapılan çalışmalar detaylıca değerlendirilirken, yakın dönem için geliştirilen yeni stratejiler de yetkili servislerle paylaşıldı. Bu kapsamda özellikle daire istasyonları, döşemeden ısıtma, hidrolik balanslama ve dijitalizasyon konularında yetkili servislerin donanımlarını artıracak konular mercek altına alındı. Toplantıda ayrıca sahada aktif rol alan partnerlerin güçlü yanları ve Danfoss’un sağladığı desteklerden bahsedildi. Partnerlerin sahadaki gücü ve donanımı, Danfoss teknolojilerinin sunduğu yenilikçi avantajlarla birleştirilerek ele alındı.

 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıSur Tatil Evleri GYO halka arz oluyor!
    Sonraki yazıKastamonu Entegre’den iç mekânlara yenilikçi çözüm: Compact Panel (CDF)