Dap Yapı’nın Taksim projesi Petek Residence satışa çıktı!

 dap_yapi_petek_residence_satista

Dap Yapı’nın İstanbul’un kalbi Taksim’de hayata geçirdiği ve bir süredir konuşulan projesi Dap Yapı Taksim Petek Residence projesi, lansman öncesi satışa çıktı. Satış ofisinin açıldığı projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alacak.

Bal peteğine benzeyecek

Taksim Talimhane kesiminde yer alacak olan ve 250 milyon dolarlık bir yatırım bedeliyle yükselecek olan Dap Yapı Petek Residence projesi, dört eski fabrika arazisinin bulunduğu 20 bin metrekarelik bir alanda yükselecek olan bir kentsel dönüşüm projesi olarak göze çarpıyor. Toplam 132 bağımsız bölümden oluşan Dap Yapı Taksim Petek Residence projesi, havadan bakıldığında bir bal peteğine benzeyeceği için bu ismi taşıyor. Projede daire büyüklükleri ise 105 ile 338 metrekare arasında değişiyor.

Petek Residence fiyat ve ödeme seçenekleri
Fiyatlarının metrekaresi 4 bin 250 dolardan başladığı Dap Yapı Taksim Petek Residence projesinde lansman öncesi döneme özel son derece avantajlı ödeme seçenekleri yer alacak. Dap Yapı Taksim Petek Residence projesinde daire bedelinin 40’ı peşin veriliyor. Kalan tutar 30 ay 0 faizle taksitlendiriliyor. Konut, ofis ve mağazalardan oluşacak olan Dap Yapı Taksim Petek Residence projesinde tüm dairelerde balkon yer alacak.

Petek Residence nerede?

İstanbul’un adeta kalbinde yer alacak olan Dap Yapı Taksim Petek Residence projesi, Taksim’in oteller bölgesi olarak bilinen Talimhane kesiminde yer alacak. Habertürk TV, Taksim Gezi Parkı, Taksim Meydanı, Harbiye Orduevi, TRT İstanbul Radyosu gibi birçok önemli noktaya yürüme mesafesinde yer alan Dap Yapı Taksim Petek Residence projesi, Cumhuriyet Caddesi’ne de cepheli konumuyla dikkat çekiyor.

Petek Residence teslim tarihi

İnşaat ve hafriyat çalışmalarına başlanan Dap Yapı Taksim Petek Residence projesinin teslim tarihi olarak ise 24 ay sonrası planlanıyor.

Proje Künyesi Proje adı: Petek Residence Firma: Dap Yapı Arsa alanı: 20 bin metrekare Yatırım bedeli: 250 milyon dolar Daire sayısı: 132 bağımsız bölüm Daire büyüklükleri: 105-338 metrekare Daire tipleri: 1+1, 2+1, 3+1 Dap Yapı Taksim Petek Residence nerede: Talimhane-Taksim Dap Yapı Taksim Petek Residence fiyat: Metrekaresi 4 bin 250 dolardan başlıyor Dap Yapı Taksim Petek Residence teslim tarihi: 24 ay sonra Dap Yapı Taksim Petek Residence iletişim 444 9 327 www.dapyapi.com.tr/dapyapi-taksimde Dap Yapı Taksim Petek Residence yol tarifi

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıFuture Park’ta günde 87 liraya daire! 36 bin 750 lira peşinatla!
  Sonraki yazıAğaoğlu’ndan sosyal medya yarışması!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın