Dekorasyona Ayna Efekti Veren Yeni Panel Serisi: Evogloss Reflections

Zengin dekor ve yüzey çeşitleriyle yaşam alanlarına estetik ve değer katan Kastamonu Entegre’nin yeni panel serisi Evogloss Reflections, parlak ve ayna efektli yüzeyleri ile yaşam alanlarına derinlik kazandırırken, mat yüzeyleri ile de doğallığı mekanlara taşıyor.

 

Ahşap bazlı panel sektörünün global markası Kastamonu Entegre tasarım dünyasındaki son trendlere göre hazırlanan sahip şık görünümlü Evogloss Reflections serisi ile ürün gamını çeşitlendirdi. Üstün kaliteli MDF panellerin yüzeyine PVC/PET kaplamalarıyla üretilen Evogloss Reflections serisi yüksek dayanıklılığa sahip özellikleriyle dikkat çekiyor. Evogloss Reflections ayna efekti sayesinde mekanlara ışıltılı bir görünüm sağlarken, mat yüzeyli panelleri ile mekânlara sıcaklık, hareket ve derinlik katıyor. Seri aynı zamanda mutfak ve banyo dolaplarından mobilyalara kadar, yaşam alanlarının her noktasında özgün, modern ve estetik tasarımlara imkân tanıyor.

 

Son dönemin dekorasyon trendleri göz önüne alınarak üretilen Evogloss Reflections serisinde, Antrasit, Siyah, Krem, Beyaz, Bianco, Vizon ve Galaksi Beyaz parlak dekorlar; Koyu Gri, Fırtına Gri, Siyah, Krem ve Lake Beyaz soft mat olmak üzere 12 dekor seçeneği yer alıyor.

 

Estetik olduğu kadar uzun ömürlü ve dayanıklı

 

Yeni trendlere öncülük eden parlak ve mat desenleriyle Evogloss Reflections paneller, estetik görünümlerinin yanı sıra dayanıklılığı garantileyen teknolojik özellikleriyle de sıkça tercih ediliyor. Lekelere, çizilmeye, çatlamaya ve solmaya karşı yüksek dayanımı ile uzun yıllar ilk günkü görüntüsünü koruyan panellerin neme dayanıklı, kolay temizlenebilen, soft touch özelliğine sahip pürüzsüz yüzeyi kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanıyor. Aynı zamanda üstün mikro çizik direnci sayesinde, yüzey temizliğinde kullanılan aşındırıcı malzemelerin yol açtığı parlaklık kaybından minimum düzeyde etkileniyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıMESA Urla Kekliktepe’de teslimler başladı
    Sonraki yazıThemore Concept’ten evin tüm ihtiyaçlarına çözüm sunan koleksiyon