Demir Romance’ta yılın son kampanyası başladı

Demir İnşaat'ın Demir Romance projesinde sınırlı sayıdaki son daireler için başlattığı “Yeni Yılda Yeni Evinize Taşının, Baharda Ödemeye Başlayın” kampanyası ile Demir Romance’den ev alanlar, ödemenin yüzde 50’sini peşin verip geri kalan yüzde 50’lik kısmını baharda ödemeye başlayacaklar.

Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Demir Romance'ta son dairelerin satışa sunulduğunu belirten Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Demir Romance’de kalan sınırlı sayıda daire için kampanya yaptık. Demir Romance’den akıllı bir ev almak için bu kampanya son fırsat! 28 Şubat 2016 tarihine kadar geçerli olacak kampanyamızdan yararlanacak müşterilerimiz ödemenin yüzde 50’sini peşin verip geri kalan yüzde 50’lik kısmını da üç ay sonra ödemeye başlayacaklar” dedi.

Ulaşım arterlerine yakınlığıyla ilgi çekiyor

Demir Romance’te 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4.5+1 gibi 14 farklı daire ve 28 villa seçeneği sunulurken, aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemi kontrol altına alınarak yüksek oranda enerji tasarrufu da sağlıyor. Proje, E-5’e, metrobüse, okul ve dershanelere, tam teşekküllü iki hastaneye, bölgenin en büyük alışveriş merkezine yürüyerek 5 dakika, TEM bağlantı yoluna araçla 5 dakikalık mesafede yer alıyor.

Demir Romance’ın sosyal donatıları arasında yürüyüş ve bisiklet yolları, sosyal alanlar, açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, basketbol sahası, koşu ve bisiklet parkurları, kreş, servis bekleme alanı, çocuk oyun alanları, spor kompleksi, Türk hamamı ve sauna bulunuyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın