Ebruli Ispartakule’nin ön satışları başladı

Ebruli Ispartakule projesinde yüzde 5 peşinat ve 240 ay vade ile satışlar başladı.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat ortaklığında geliştirilen Ebruli Ispartakule’de lansman öncesi satışlar başladı. Nisan ayında satışa sunulması beklenen projede konut alıcılarına Emlak Konut GYO tarafından başlatılan ‘Güçlü Türkiye için Birlik Vakti’ kampanyasından yararlanma imkanı sağlanmak için satışlar öne çekildi. Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat’ın Nisan ayında satışını başlatacağı proje, Emlak Konut GYO’nun tarihi konut kampanyasını yatırımcılara sunabilmek için öne alındı.

Geniş ve ferah daireler

600 milyon TL’lik yatırım bedeli ile hayata geçirilen proje, lüks ve konforlu detaylarla sahip daire seçenekleri ile öne çıkıyor. 4 katlı konaklar ile 28 katlı kulelerin yer aldığı Ebruli Ispartakule’de aile öncelikli yaşam yatırımcılara sunuluyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede 724 daire ve 52 cadde mağazası yer alıyor. Tamamı geniş ve ferah dairelerden oluşan Ebruli Ispartakule’de; 114 metrekareden başlayan 2+1, 162 metrekareden başlayan 3+1 ve 192 metrekareden başlayan 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

31 Mart’a kadar devam edecek

Projede yüzde 5 peşinatla; 60 aya vade farksız, 120 ay 0,45 ve 240 aya yüzde 0.79 vade oranıyla konut kredisi kullanma imkanı yatırımcılara sunuluyor. Ebruli Ispartakule’de 2+1 daireler peşin 419 bin 900 TL’den başlarken, kampanya 31 Mart’a kadar devam edecek. Ortak Girişim, sağladığı yüksek prim avantajı ile konut alıcılarına alternatif bir yatırım fırsatı sunuyor.

Ferah yaşam alanları sunuyor

Bölgenin talep gören konut projeleri arasında yer alan Ebruli Ispartakule, 41 bin 168 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Özgüven Mimarlık’ın imzasının bulunduğu proje, peyzaj ve geniş yeşil alanlarıyla konut alıcılarına ferah yaşam alanları sunuyor. Proje alanının yaklaşık yüzde 65’inin peyzaja ayrıldığı projede; kapalı yüzme havuzları, hobi odaları, ebru dersleri,  fitness, hamam, sauna, buhar odaları bulunuyor.

Eğitim kurumlarının yer aldığı bir bölgede projelendirilen Ebruli Ispartakule’de kafe ve restoranların yanı sıra bin 50 araç kapasiteli kapalı otopark ile biri yaklaşık 774 metrekare diğeri ise 720 metrekare büyüklüğünde 2 sosyal tesis de yer alıyor.

Çevreci özellikleriyle dikkat çekiyor

Ebruli Ispartakule’nin ortak alanların aydınlatılmasında yenilenebilir enerji kullanımı devreye girerken otoparklarda da elektrikli şarj üniteleri yer alacak. Ayrıca, lavabo ve banyo suları gri su arıtma havuzunda arıtılarak peyzaj ve bahçe sulamasında değerlendirilecek. Ebruli Ispartakule, enerji ve su tasarrufu özellikleriyle site sakinlerine katkı sağlayacak.

Ulaşım açısından avantajlı konum

TEM Otoyoluna yakın bir noktada yükselen Ebruli Ispartakule ulaşım açısından son derece avantajlı bir konumda yer alıyor. Çalışmaları devam eden Metro’ya yürüme mesafesinde bulunan proje; hizmete giren Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı yolları, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yükseliyor. Yüksek yatırım potansiyeline sahip proje; TEM Otobanına 1 dakika, Atatürk Havalimanı’na 21 kilometre, 3. Havalimanı’na 42 kilometre mesafede yer alıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.