Emlak Konut’tan 3 Mayıs’ta yeni ihale

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım şirketleri arasında yer alan ve 63 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, Esenyurt Hoşdere’de dev ihale gerçekleştirecek.

Söz konusu ihale Emlak Konut GYO A.Ş. Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale ve Sözleşme Yönetmeliği kapsamında, Açık İhale Usulü ile "Kapalı Zarf Teklif Alma ve Pazarlık – Açık Artırma olmak üzere iki oturum halinde ayrı günlerde yapılacak.

İlk oturum ise, 3 Mayıs salı günü saat 14.30’da gerçekleşecek.

Yabancı gerçek veya tüzel kişi istekliler tek başlarına veya yerli ya da yabancı gerçek veya tüzel kişiler ile iş ortaklığı oluşturmak suretiyle de ihaleye katılabilecekler.

Konsorsiyumlar ihaleye katılmazken, yerli gerçek veya tüzel kişi istekliler tek başlarına ihaleye katılabilecek. Uluslararası ihale olmayan “6. Etap Arsa Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi” ortakların kendi aralarında iş ortaklığı kurmaları suretiyle de ihaleye katılabilecekleri bildirildi.

Emlak Konut Hoşdere 6. Etap ticaret alanlarında; iş merkezi, AVM, yönetim merkezi, otel, motel, rezidans, konaklama tesisleri, sinema, tiyatro, müze, kültürel tesis alanları, ticaret, ofis, büro, lokanta, gazino, çarşı, çok katlı mağazalar, banka, finans kurumları, özel eğitim alanları, özel sağlık tesis alanları, özel spor alanları ve kat otoparkları yapılabilir, bu işlevler bir arada kullanılabilir.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.