Emlak Konut’tan Anadolu’da kolay ev sahibi olma fırsatı

0

Emlak Konut, Anadolu’da devam ettiği 4 ayrı projede hayata geçirdiği yeni kampanyasıyla ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Emlak Konut yeni bir kampanya başlatttı. Başkent Emlak Konutları, Gebze Emlak Konutları 3, Nevşehir Emlak Konutları ve Niğde Emlak Konutları projelerinde geçerli olan kampanya kapsamında %5 peşinat, 240 aya varan vade ve ‘taksitini seç ödemeni belirle’ seçenekleri bir arada bulunuyor. Emlak Konut’un yeni kampanyasıyla ayrıca 500 TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olunabiliyor. Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut cazip ödeme koşullarıyla Anadolu’da kolay ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Emlak Konut’un Ankara, Nevşehir, Niğde ve Kocaeli-Gebze’de hayata geçirdiği 4 ayrı projesinde geçerli olan yeni kampanya kapsamında, %5 peşinat, 240 aya varan vade ve ‘taksitini seç ödemeni belirle’ seçenekleri yer alıyor. Başkent Emlak Konutları, Gebze Emlak Konutları 3, Nevşehir Emlak Konutları ve Niğde Emlak Konutları projelerinde geçerli olan kampanyada 500 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak daha kolay hale geliyor.

Başkent Emlak Konutları

Başkent Emlak Konutları’nda sadece %5 peşinat …
Sadece yüzde 5 peşinat ile konut sahibi olunabilen Başkent Emlak Konutları konum ve içerik olarak Ankara’nın en güzel projelerinden birisi olma özelliği taşıyor. Proje genelinde temalı çocuk oyun alanları açık-kapalı spor alanları, yürüyüş yolları, bisiklet yolları, hobi alanları ve Bay-bayan ayrı kullanımlı olmak üzere, 2 adet kapalı havuz, 2 adet kapalı çocuk havuzu, 2 adet fitness alanı ile birlikte yoga, pilates gibi etkinliklerin yapılacağı stüdyoların, sauna, hamam, buhar odası gibi alanların da içinde yer aldığı kapsamlı sosyal merkez yer almaktadır. “Başkent’in Yeni Başkent’i” sloganıyla Çankaya’da hayata geçirilen ve 2.Etap satışlarına başlanılan Başkent Emlak Konutları projesinde taksit ödemeleri 1.500 TL’den başlıyor.
Toplamda 202 bin metrekare alan üzerinde 1.504 bağımsız bölümden oluşan proje şehir yaşamını yeşil ile iç içe sunuyor. Başkent Emlak Konutları’nda 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dubleks tiplerinde 1.478 adet konut ile birlikte 26 adet ticari birimi bulunuyor.

Nigde Emlak Konutları

Niğde Emlak Konutları’nda 500 TL Nevşehir Emlak Konutlarında 750 TL’den başlıyor…
Emlak Konut’un Anadolu’daki projelerinin en önemli ayrışma noktalarının başında, projelerin bulundukları şehirlerin merkezinde ulaşım ağlarına çok yakın noktalarda konumları geliyor. Bu doğrultuda geliştirilen Nevşehir Emlak Konutları ve Niğde Emlak Konutları projelerinde şimdi 240 aya varan vadeler gibi avantajlı koşullar sunuluyor.
Tüm ödeme koşullarında geçerli olmak üzere sadece yüzde 5 peşinat ödemek yeterli oluyor. Örneğin; Niğde Emlak Konutları projesinde sadece 17bin TL peşinat ve 500 TL’den başlayan taksitlerle, Nevşehir Emlak Konutlarında ise 20 bin TL peşinat ve 750 TL’den başlayan taksitlerle site içerisinde açık kapalı otoparkı, güvenlik hizmetleri, çocuk oyun alanları, havuzları olan bir daireye sahip olunabiliyor. Her iki proje dahilinde bulunan gerek site ihtiyaçlarına uygun gerekse de şehrin gereksinimlerini karşılamaya yönelik olan ticari üniteler ve ofisler hem şehir yaşamına hem site hayatına enerji katıyor.
Peşin alımlarda ayrıcalıklı ödeme koşullarını barındıran projelerde konut satışları devam ediyor.

Gebze Emlak Konutları

Gebze Emlak Konutları 3.Etap’ta 750 TL’den başlayan taksitler
Gebze’de konforlu bir yaşam sunma amacıyla hayata geçirilen ve %70 gibi önemli bir bölümü yeşil alandan oluşan Gebze Emlak Konutları’nda kampanya kapsamında 20bin TL’den başlayan peşinat ve 750 TL’den başlayan taksit seçenekleri sunuluyor. Taksitini seç ödemeni belirle ve peşin alımlarda ayrıcalıklı indirim imkanlarının sunulduğu projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks olmak üzere toplamda 1955 adet konut, 97 adet ofis ve ticari birim bulunuyor.

İlk iki etap projelerinin bölgenin halen en çok tercih edilen projelerinin başında gelen Gebze Emlak Konutları’nın 3.etabı bölgenin talebini karşılama adına önemli bir proje olarak öne çıkıyor. Projedeki konut sahipleri okuldan, ticari ünitelere, dini tesislere birçok gereksinimlerine proje içerisinde rahatça erişebiliyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın