Emlak Konut’un 30 projesinde tarihi fırsat

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Emlak Konut GYO, Türkiye genelinde yapılmakta olan 30 hasılat paylaşımlı projesi için "tarihinde görülmemiş" bir kampanya başlatacak. 
Yüzde 80'i konut olmak üzere 15 bin bağımsız bölüm için düzenlenecek kampanya kapsamında tüketicilere. 
mevcut hiçbir bankanın veremeyeceği düşük faiz oranları ve vadeler sunulacak. 
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından çalışmalarını yoğunlaştıran Emlak Konut GYO yöneticileri, gelir paylaşımlı projelerin yüklenicileri ile istişare toplantılarında konut ihtiyacı olanlar için de önemli kararlar alındı.

Emlak Konut, "tarihinde görülmemiş" ve "gelecekte de sunamayacağı" bir kampanya başlatacak. Sektörü canlandırması beklenen kampanyanın detaylarının kısa süre içerisinde kamuoyu ile paylaşılacağı öğrenildi. 

Tarihi Faiz Oranları Uygulanacak

"Konut almak isteyen vatandaşların hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi hedefleyen" kampanya kapsamında Emlak Konut GYO'nun 15 bin bağımsız bölümü, Türkiye'de faaliyet gösteren hiçbir bankanın veremeyeceği faiz oranları ve vadelerle tüketicilere sunulacak.

Emlak Konut'un kampanyasını destekleyen sektör temsilcileri, Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan ve 2 milyondan fazla kişinin istihdam edildiği inşaat sektörünün sekteye uğramaması için ellerinden geleni yapacaklarını ifade ettiler.

Sektör temsilcileri. "Gerekirse çok çok düşük karlarla konut satacağız. Ekonominin çarklarının güçlü bir şekilde dönmesi için elimizden geleni yapacağız" şeklinde konuştu. 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.