En aydınlık stadyum Vodafone Arena

Siyah beyazlı takımın stadı olan ve geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Vodafone Arena yoğun ilgi gördü.  Arena, en aydınlık stad ünvanını da kazandı. 

Arçelik Türkiye’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dinçer, “uyguladığımız projeyle Avrupa’nın en aydınlık stadyumu olan Vodafone Arena, esnek ve hızlı iklimlendirme sistemiyle de alanında en yüksek enerji verimliliğine sahip stat olma özelliğine kavuştu” dedi.

Saha aydınlatmasında kullanılan ve titreşim yaratmayan gelişmiş plazma aydınlatma sistemi (PLS) ile Vodafone Arena, 3500 lux aydınlatma değeri ile Avrupa’nın en aydınlık stadyumu olma özelliğine kavuştu. Futbolcuların gölgelerinin zemine düşmesini engelleyen sistem,  4K televizyon çekimleri için de en uygun ışığı sağlıyor.

Beşiktaş’ın sponsoru Beko’nun sağladığı, merkezi yayın ve dijital bilgilendirme uygulamalarına imkan sağlayan UltraHD (4K) destekli 325 video wall ve stadın tamamındaki 700’den fazla ekran Vodafone Arena’da dijital görüntüleme alanında bir şölen sunuyor.
 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıİstanbul’da uygun fiyatlı konutların olduğu bölgeler
  Sonraki yazıAnkara’ya Esenboğa Metrosu ve teleferik geliyor
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın