Ergonomi İnşaat’tan Ergonomik seçimler

Çevreye uyumlu dokusu ve sosyal donatılarıyla şehrin merkezinde ideal yaşam konsepti sunan Beylerbeyi Ruba Villaları her biri 450 metrekare kapalı alana sahip, havuzlu ve deniz manzaralı 7 adet villadan oluşuyor.

İstanbul Boğazı’nın en merkezi bölgesi olan Beylerbeyi’nde konumlanan villalarda Sem Collections’tan seçilmiş Valcucine mutfaklar, Rimadesio kapılar, IPF parkeler kullanılıyor.

Fenerbahçe Marina Palas’ta Konutlar Hemen Teslim

Toplu Konut anlayışından uzak olarak inşa edilen Fenerbahçe Marina Palas, detaylarında güvenlik, kalite ve teknolojiyi buluşturan butik proje olma özelliği taşıyor. Ergonomi İnşaat ve Selimoğlu İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen projenin örnek dairesi Sem Collections tarafından hazırlanmış,

Kalamış'ta Fenerbahçe Marina’nın karşısına yapılan projede yaşam başladı, kalan az sayıdaki dairenin satışı ise sürüyor. Fiyatlar 1 milyon 400 bin dolardan başlıyor.

Üç blok üzerine inşa edilen ve 24 dairesi bulunan Marina Palas, 205 metrekareden 445 metrekareye 3+1, 4+1, 4+2 düz ve dubleks alternatifleriyle farklı ihtiyaçlara cevap veriyor.

Açık ve kapalı yüzme havuzu, dinlenme alanları, spa, hamam, sauna, buhar odası,  jakuzi, masaj odası, yoga, pilates-fitness, pool bar gibi sosyal olanakları, lokasyonu ve butik proje olma özelliği taşıyor.

Ergonomi İnşaat, kurulduğu 2008 yılından beri yaptığı arazi yatırımları ve bu araziler üzerine inşa ettiği lüks konut ve turizm tesisleriyle adını duyurdu. Ürettiği projelerde modern şehir insanının tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Ergonomi, çözüm ortağı Sem Collections’la birlikte lüks konutlar üretiyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın