Evinizi istediğiniz gibi yenileyin

xgfdfhdh

2011 yılından beri inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren Pekcan Grup, verdiği kusursuz hizmetiyle kalitesine artı değer katıyor. Sektörlerinde en iyi markaların bayiliğini yaparken, en kaliteli malzemeyi usta işçilikle birleştirerek müşterilerine etkili çözümler sunuyor. Evlerin yenilenmesi konusunda uyguladığı projelerle evinizi isteğinize ve ihtiyaçlarınıza göre yeniden düzenliyor. Tecrübeli mimarlar aracılığıyla üç boyutlu projelendirme hizmeti verip, tüketicinin hayalinde kurguladığı dekorasyon projelerini, profesyonel mimari desteği ile buluşturuyor. Ürün yelpazesinin genişliği ile de alternatifler oluşturarak, yaratıcı fikirlerle modern yaşam alanları tasarlıyor.

Pekcan Grup, tüm ürünlerinde masrafsız, kredi kartsız, kefilsiz olarak 36 ay taksit imkânıyla da ödeme kolaylıkları sağlıyor. En uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla birlikte, hizmet kalitesinden ödün vermeden projelerini hayata geçiriyor. 2014 yılı sonunda faaliyetine başlayan 250 m2 alana kurulu Kuşadası sanayi deposu ile zamanında teslim avantajı ile etkin destek sağlıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıİstanbul’un yeni yatırım bölgesi Tuzla
  Sonraki yazıMarkalı konutta yeni trend balkonlu rezidans projeleri
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın