Eyüp’ün alışveriş merkezi kapılarını açtı

Axis İstanbul'a yeni yapılan bağlantı yolu sayesinde, tüm ana yollardan doğrudan giriş sağlanıyor. Bin araç kapasiteli bir otopark da müşterilerin kullanımına sunuluyor. AVM ve ofislerin dahil olduğu projenin toplam yatırım hacmi, 550 milyon dolara ulaşıyor.

Sırada İkinci Etabı Var

Axis İstanbul'da 135 mağaza, kafe ve restoranlar, terasları, bin 400 kişi oturma kapasiteli yeme-içme, çocuklar için büyük bir eğlence alanı, 10 salonlu sinemas ve fitness merkezi var. Eyüp'te, E-5 ile Vatan Caddesi'nin kesiştiği noktada yer alan alışveriş merkezinin birinci fazı 40.000 m2 kiralanabilir alandan oluşuyor. Planlanan ikinci fazın da açılmasıyla birlikte kiralanabilir alan 60 bin metrekareye ve mağaza sayısı da 170'e çıkacak.

Axis İstanbul'un, Eyüp İlçesi'nde paha biçilemez bir lokasyonda yer aldığını belirten Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkam Altan Elmas "Axis İstanbul, bölgedeki kentsel dönüşüme öncü olmuş bir proje. Mükemmel ulaşım olanakları, modern mimarisi ve geniş marka yelpazesi sayesinde alışveriş merkezinin hedef kitlemiz tarafından hızlı bir şekilde kabul göreceğine ve bulunduğu bölgede ekonominin canlanmasına katkı sağlayacağına inancımız tam" diye konuştu.

Her zevke hitap eden markalar Axis İstanbul'un konsept optimizasyonunu, kiralamasını ve uzun dönemli yönetimini üstlenen ECE Türkiye'nin Genel Müdür Yardımcısı Nuri Şapkacı da "Tanınmış markalar, çeşitli gastronomi konseptleri, eğlence alternatifleriyle dengeli bir karma oluşturduk" dedi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.