Faiz yükünü hafifleten kampanya…

Amad Gayrimenkul ve Umran Yapı ortaklığında geliştirilen Kartal Wings projesinde 2 yıla kadar firma tarafından taksitlendirme yapılırken, geriye kalan bakiye için banka kredisi oluşturuluyor.

Amad Gayrimenkul ve Umran Yapı ortaklığı ile inşa edilen Kartal Wings’te yaşamak isteyenlere ve yatırımcılara farklı bir ödeme modeliyle kolaylık sağlanıyor. Amad Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü Oğuzhan Olaş, konut sahibi olmayı kolaylaştıran farklı bir ödeme planı hazırladıklarını kaydederek, kişilerin ödeme gücüne göre ödemeyi ikiye bölerek yarısını ilk 24 ayda taksitlendirip, geri kalan yarısını ise 24 ayın sonunda banka kredisine başvurarak kredi yükünü hafiflettiklerini belirtti.

Projenin iki yıl içinde tamamlanacağını söyleyen Olaş, böylelikle firma bünyesinde yapılan 24 aylık taksitlendirmenin ardından konutların tamamlanarak sahiplerine teslim edileceğini, geriye kalan ödemenin ise bu tarihten sonra banka kredisiyle yapılabileceğini kaydetti. Geliştirdikleri ödeme planıyla yüksek kredi faizi yükünü azalttıklarını ifade eden Olaş, dileyenlerin ise iki yılın ardından sahip oldukları konutu kiraya vererek banka kredisini kolaylıkla ödeyebileceğini belirtti.

Değer kazanacak

Kartal Wings’in sunduğu imkanlar göz önüne alındığında fiyat avantajı da sağladıklarını kaydeden Olaş, dairelerin metrekare fiyat aralığının 4 bin 500 ile 5 bin 500 TL arasında değiştiğini söylüyor. Olaş, 2019 yılında tamamlayacakları projenin en az yüzde 30 oranında değer kazanacağının altını çiziyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.