Türk Telekom’dan yepyeni bir dijital dünya: Muud

0

Türk Telekom; yenilediği müzik platformu Muud ile müzikseverlere arşivinde bulunan 4 milyona yakın yerli ve yabancı şarkıyı sınırsız dinleme imkanı sundu.

Türk Telekom, yenilediği müzik platformu Muud ile müzikseverlere milyonlarca şarkılık akıllı bir platform sundu. ‘Moduna göre özgürce müzik’ mottosuyla yola çıkan Muud, arşivinde bulunan 4 milyona yakın yerli ve yabancı şarkıyı sınırsız dinleme imkanının yanı sıra, müzik dünyasındaki yenilikleri abonelerine anında duyuracak şekilde akıllı bir platform olarak hazırlandı.

Özgürce müzik keyfi

Muud Lansmanı’nda konuşan Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, bir süredir Türk Telekom Müzik çatısı altında yürüttükleri dijital müzik servislerini yenilediklerini söyleyerek şunları aktardı: “Müzikseverler istedikleri içeriğe yasal yollardan ulaşmanın rahatlığını yaşarken, bir yandan da yüksek kalitede müzik dinlemenin ve hızın keyfini sürebilecek. Bu arada Muud’un en önemli özelliği reklamsız özgürce müzik dinletmesi. İster ücretsiz ister aylık abonelik ile ücretli olsun Muud kullananlar araya reklam girmeden şarkılarını dinleyebilecek”

Kimler yararlanabilir?

Operatör bağımsız olarak herkesin kullanımına açık olan Muud, çevrimdışı müzik dinleme imkanının yanı sıra, diğer dijital müzik platformlarında olmayan çok önemli bir avantajı kullanıcılarına sundu. Muud uygulamasını cihazlarına indiren kullanıcılar, ücretsiz üye olduklarında, bir ay boyunca istedikleri 1000 yerli şarkıyı reklamsız dinleyebilecekler. Muud kullanan Türk Telekom mobil aboneleri ise milyonlarca şarkıyı diledikleri yerde internet paketlerinden harcamadan sınırsız ve özgürce dinleyebilecek.

Türk Telekomlulara özel fırsatlar 

Muud, Türk Telekom mobil abonelerine özel fırsatlar da sundu. Muud kullanan Türk Telekom mobil aboneleri, milyonlarca şarkıyı diledikleri yerde internet paketlerinden harcamadan sınırsız ve özgürce dinleyebilecek. Tüm müzikseverlerin abone olup yararlanabileceği Muud ile ayda bin yerli şarkı ücretsiz ve reklamsız dinlenebilecek. Hizmetin aylık bedeli ise 4,99 TL olarak açıklandı.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın