Acıbadem’de tatil konforunda yaşam…

Mandarins Gayrimenkul tarafından Acıbadem ve Fikirtepe’nin kesişme noktasında hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem, sahip olduğu özellikleri sayesinde 5 yıldızlı yaşam konforu sunmayı vadediyor.

Kentsel dönüşüm alanı ilan edilmesi ile hızla değişen ve yenilenen Acıbadem’de yeni bir konut projesi daha yükseliyor. Avrasya Tüneli’nin Anadolu yakası çıkış noktasında konumlanan The Mandarins Acıbadem projesi kuru temizleme, misafirlere özel konaklama odaları, fatura ödeme, seyahat rezervasyonları ve organizasyon gibi asistanlık hizmetleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Projede; Anadolu Yakası’nda henüz hiçbir projede yer almayan roof teras, önemli bir detay olarak ön plana çıkıyor. İçecek servisinin de olacağı 22. kattaki roof, panoramik İstanbul manzarasını gözler önüne serecek. Projenin konut sahiplerine 5 yıldızlı yaşam konforu sağlayacağını ifade eden Mandarins Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Direktörü Emin Can Aydın, dairelerde diğer projelerden farklı olarak elektrik süpürgesine ihtiyacı ortadan kaldıran merkezi süpürge sistemine yer verdiklerini söyledi.

Aydın sözlerini şöyle sürdürdü: “Dış yüzeyde kullandığımız solar dış cephe cam sistemi, perde kullanılmadığında dahi konuttaki ışık dengesinin korunmasını ve ısı kontrolü sağlıyor. Şehir şebekesinden gelen su için arıtma sistemi, pratik kullanım sağlayan duvara entegre USB ve priz girişleri, aydınlatma, havalandırma, su ve doğalgaz gibi kaynakları yöneten akıllı ev uygulaması da dairelerimizde sunulan ayrıcalıklar arasında yer alıyor. Ayrıca otoparkların her katında yer alan elektrikli araç şarj istasyonları ile çevreye duyarlı bir konut projesi yaratıldı.”

Akasya AVM’nin yanında iki etap olarak inşa edilen proje, başta 15 Temmuz Şehitler Köprüsü olmak üzere, Ünalan metrosu, Uzunçayır metrobüs durağı, Göztepe Medical Park Hastanesi, Doğa Koleji ve Doğuş Üniversitesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıTürk Telekom’dan yepyeni bir dijital dünya: Muud
  Sonraki yazıBizim Mahalle’ye 6 teklif…
  Tuğçe Ağırlar
  Emlakrotasi.com.tr Emlak ve Ekonomi Editörü. 1989 Sakarya doğumlu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden 2011 yılında mezun oldu.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın