Makro İnşaat’ın tercihi Mitsubishi Electric oldu


Makro İnşaat, 2015’in en çok kazandıran projeleri arasında yer alan Makro İnşaat – Akyapı ortaklığıyla 53 bin metrekarelik alan üzerinde 8 blokta inşa edilen Park Mavera’da da Mitsubishi Electric’in asansör ve yürüyen merdivenlerini tercih etti. Makro İnşaat, Park Mavera’dan önce Mavera Başakşehir, Bahçetepe İstanbul, 540/4 Parsel Ticari, Giriş Kayaşehir ve Mavera Sarayları projelerinde de tercihini Mitsubishi Electric’in üstün teknolojili asansör ve yürüyen merdivenlerinden yana kullandı.

Makro İnşaat, bugüne kadar projelerinde Mitsubishi Electric’in 630 ila 1.000 kg arasında değişen kapasitelerde 141 asansörünü, 4.750 mm ila 5.600 mm arasındaki ölçülerde 34 yürüyen merdivenini ve 4500 mm’lik 2 yürüyen bandını kullandı.

Güvenli, hızlı, çevreci

Üst seviyede güvenlik, konfor, üstün performans anlayışı ve ileri teknolojisi sayesinde, saniyede 18 metre ile dünyanın en hızlı asansörlerinin üretim ve montajını gerçekleştiren Mitsubishi Electric, hem Türkiye’de hem de dünyada yer aldığı prestijli projelerle adından söz ettiriyor. Ürün, servis ve bakım kalitesi, seyir konforu ve yüksek teknolojisi ile farklılaşan Mitsubishi Electric, Makro İnşaat projelerine de değer katıyor.

Enerji tasarrufu ve seyir konforu

Makro İnşaat projelerinde kullanılan asansörler, sabit manyetik alanlı dişlisiz ana motor ve kapı motorlarıyla önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlarken seyir konforu, sessizlik (45 desibel altı) ve yağlamaya ihtiyaç duymamasıyla da çevreye son derece duyarlı bir yapı sergiliyor. Belirli bir süre içinde çağrı almayan kabinlerin aydınlatma ve fanlarının otomatik olarak kapanması ve bütün aydınlatmaların LED olarak kullanılması da ciddi derecede enerji tasarrufu sağlıyor.

Elektrik kesintisinde veya deprem durumunda en yakın kata gelerek yolcuların tahliye edilebilmesinin ve kontrol panelinde arıza olması durumunda ikinci bir yedekleme sistemi ile yolcuların kat arasında kalmadan asansörden tahliyesinin sağlanabildiği bu asansörler, ileri seviye güvenlik önlemleri ve arıza oranı düşüklüğüyle dikkat çekiyor. Üstün teknolojisi sayesinde ortalama 20 ila 25 yılı aşkın süre boyunca modernizasyon çalışmasına ihtiyaç duymayan Mitsubishi Electric asansörleri, Makro İnşaat gibi yatırımcılar için ciddi maliyet avantajı sağlıyor.

7/24 destek hizmeti

Mitsubishi Electric asansör ve yürüyen merdivenlerinin Türkiye’deki tek yetkili satıcısı olan ETA-MELCO projelerin başlangıcından bitimine kadar dizayn, tesis/montaj, bakım ve diğer tüm teknik hizmet konularında mühendis ve teknisyenlerden oluşan deneyimli kadrosu ile hizmet veriyor. Servis kalitesi ve hızıyla dikkat çeken ETA-MELCO Makro İnşaat projelerinde sunduğu 7/24 destek hizmeti ve ihtiyaç duyulan her an kolaylıkla ulaşılma avantajıyla hizmetteki farkını da ortaya koyuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.