Okkalar İnşaat’tan 3 yeni kampanya

Okkalar İnşaat, Arma Menta projesi için düzenlediği üç yeni kampanya ile ev alımını kolaylaştırıyor. 

Okkalar İnşaat, Arma Menta projesi için 2018 yılında üç yeni kampanya başlattı. Okkalar İnşaat, sunduğu farklı ödeme seçenekleri ile yatırımcıları İstanbul’un yeni merkezi Kartal’da ev sahibi olmaya davet ediyor. Arma Menta projesi, 14 katlı 2 bloktan oluşuyor. 158 daire 9 ticari alana sahip olan projede 82 metrekarelik daireler ile 136 metrekarelik 2+1 ve 3+1 aile konseptli daireler yer alıyor.

Proje bitiminden 7 ay öncesi erken teslim

Proje teslimine kadar çeşitli kampanya seçenekleri sunacaklarını belirten Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, “2018 yılı için yeni 3 kampanya başlattık. Projemize yatırım yapmak isteyenler için alternatif kampanyalar sunuyoruz. Projemizi 7 ay erken teslim edeceğiz. Projenin satışında ve inşasında herhangi bir aksaklık yaşanmamasında ki en önemli etken, bulunduğu Kartal lokasyonunun konut amortisman süresinin en kısa olan bölgelerden biri olmasıdır. Bunun dışında üretilen projenin kalitesi ve yüksek kar vaat etmesi de önemli etkenler arasında sayılabilir. Müşterilerimizin hayallerindeki eve bir an önce kavuşmalarını sağlamayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kentsel dönüşüme giren bölgeler tercih ediliyor

Okka, “Sektörde 40 yıllık geçmişi olan bir aileden geliyoruz. Şirket olarak doğru zamanda doğru hamleleri yaparak ulaşılabilir fiyatlarla halkımızı ev sahibi yapıyoruz. Bunu yaparken de özellikle kentsel dönüşüme giren bölgeleri tercih ediyoruz. Bu sayede hem depreme dayanıksız yapıların dönüşümünü sağlayarak güvenli konutlar inşa ediyoruz hem de ülkemizdeki binaların çehresini yenileyerek estetik bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Projelerimizi hayata geçirirken kaliteden ve dürüstlükten ödün vermiyoruz. Başarımızın sırrı da burada gizli” diye konuştu.

Aydos Ormanı’nın yakınında ve merkeze yakın

Aydos Ormanı’nın yanı başında, doğayla uyum sağlayan yaşam alanları ile öne çıkan Arma Menta’da, kış bahçesi, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, açık havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, servis bekleme alanı, kapalı otopark ve açık misafir otopark alanları bulunuyor. Kartal’ın Soğanlık bölgesinde yer alan ve E5, TEM gibi ana yollara birkaç dakika mesafede yükselen proje, metroya da 900 metre mesafede yer alıyor. Öte yandan proje, şehir merkezinde bulunan büyük hastanelere, AVM’lere, üniversitelere ve adliye sarayı gibi önemli kurumlara yakınlığı ile de yatırımcısına önemli avantajlar sunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.