Yedi Mavi’de yaşam Şubat 2019’da başlayacak

Kalkavan Yapı,Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığıyla hayata geçirilen ‘Yedi Mavi de yaşam Şubat 2019’da başlayacak.

Proje, İstanbul’un her geçen gün daha da değerlenen lokasyonu Bakırköy –Zeytinburnu sahil hattında 63 bin 500 metrekare alan üzerine 17 kat, 7 blok, 848 konut ve 76 ticari ünite olarak inşa ediliyor. Muhteşem deniz manzarası, blok aralarındaki 95 metreyi bulan geniş mesafeler ve tüm dairlerdeki akıllı ev sistemiyle yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen “Yedi  Mavi” nin tasarımın ise  pek çok ödüle sahip Tabanlıoğlu Mimarlık gerçekleştirdi.

Kişiye özel ödeme planı

Kişiye özel ödeme planları sunulan projede, 60 ay sıfır faiz ile istenirse peşinat ötelenebiliyor, 1 milyon 370 bin TL’den başlayan fiyat avantajı ve sıfır faizli kampanya sınırlı sayıda daire için Şubat ayı sonuna kadar devam edecek.

Ulaşımda kolaylık ve deniz manzarası

Yedi Mavi’de ,  blokların ilk katlarından itibaren  deniz görüyor. Eşsiz deniz ve adalar manzarasına sahip olan proje Avrasya Tüneli’ne 3 kilometre mesafede ve Marmaray-Zeytinburnu durağıyla şehrin tüm ulaşımına bağlanma kolaylığı sağlıyor. Atatürk Havalimanı’na 10 ,Taksim ve Nişantaşı’na 12 kilometre uzaklıkta konumlanıyor. Ayrıca E-5, TEM, Yenikapı İDO iskelesi gibi noktalara direk bağlantı yollarıyla merkezi bir lokasyonda yer alıyor.

Yüksek güvenlik

Aydınlatma kontrolleri, yerden ısıtma, priz kontrollerini daire içerisinde bulunan dokunmatik panellerden yapabileceği gibi telefon aracılığıyla uzaktan da yapılabiliyor. Bunun yanında görüntülü interkom, taksi çağırma, alarm, CCTV üzerinden çocuk oyun alanları ve site girişini izleme gibi avantajlarla teknolojinin tüm imkanları kullanılarak konforlu bir yaşam sunuluyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.