Fiyatlardaki düşüşü fırsata çevirip ev sahibi olmak isteyenlere sigorta fırsatı

 

Özellikle son bir yıldır, yeni konut satışları devamlı şekilde düşse de, metrekare fiyatlarının da enflasyonunun altında kalacak şekilde gerilemesi, ev hayali kuranları heyecanlandırıyor. Fiyatların düşmeye başlamasını fırsata çevirmek isteyenler, yüksek faize rağmen ellerindeki birikimin üstüne konut kredi kullanarak ev alma planları yapıyor. Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin dijital platformu Olayinkolayi.com, konut sahibi olurken kredi kullanacaklara, maliyetlerden tasarruf ettiren avantajlar sunmaya devam ediyor.

Ev sahibi olmak için kredi kullanacakların önünde, hayat sigortalı ve hayat sigortasız olarak iki farklı alternatif bulunuyor. Sigortasız seçeneğin faiz oranı daha yüksek olduğundan, kredi maliyeti de artıyor. Sigortalı teklifte ise, tüketicilerin karşısına kredi hayat sigortası maliyeti çıkıyor. Tüketicilerin kredi kullandıkları bankalar dışında, diledikleri sigorta şirketi üzerinden poliçe yaptırıp, bunu bankalara ve diğer finans kuruluşlarına ibraz etme hakları bulunuyor. Dolayısıyla kredi hayat sigortalarını Olayinkolayi.com isimli dijital platform üzerinden yaptırarak, konut yatırımlarını güvence altına almak isteyenler, poliçelerini, bankalara oranla %40’a varan indirimlerle online olarak satın alabiliyor.

Konut kredisi kullanacaklar için ücretsiz asistanlık hizmeti de olayinkolayi’nda!

Hizmete girdiğinden bugüne milyonlarca kullanıcısına sigorta yolculuklarında destek veren olayinkolayi.com, sunduğu ücretsiz asistanlık hizmetiyle de tüketicilerin birçok sorusuna, hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında 0850 222 3466 numaralı Çağrı Merkezi numarası veya Whatsapp hattı üzerinden anlık yanıt vererek, kolay çözümler sunuyor. Ayrıca olayinkolayi.com’un hesaplama araçlarını kullananlar, gelirlerine göre ne kadar kredi çekebileceklerini kolayca belirlerken, emlakçı komisyonu, tapu harcı, taşınma masrafları gibi olası giderlerini de hesaplayabiliyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıYazlık evler için tadilat zamanı başladı
    Sonraki yazıEge bölgesinin mobilyadaki ihracat şampiyonu Bambi Yatak