Folkart Çeşme’ye bu yıl 6 proje birden yapacak

Folkart'ın bu yıl Çeşme projelerinin toplam yatırım değeri 700 milyon lirayı bulacak.

10 Şantiyede İşler Devam

Folkart Yapı Eylül 2016'de Çeşme'de 3 projeye daha başlayacak. Şirketin bu lokasyondaki son projesi de yılın sonuna yetişecek. Rezidans yanında bahçeli villa da üretecek olan Folkart Yapı, villa projelerini Reisdere ve Boyalık'ta gerçekleştirecek. Şirketin halen çeşitli noktalarda devam eden 10 projesi bulunuyor ve bunların yatırım değeri 3 milyar lirayı geçiyor.

İzmir Çeşme'de Folkart Blu ve Folkart Hills projelerinin satışına başlanması nedeniyle İzmir'de gazetecilerle biraraya gelen Folkart Yapı, 2017 yaz başında anahtar teslimleri yapılacak yeni projelerini 330 bin eurodan başlayan fiyatlarla satışa çıkardı. Folkart Blu'da 130 milyon TL, Folkart Hills'te ise 120 milyon TL'lik yatırım değeri bulunuyor.

Toplantıda konuşan Mesut Sancak, İstanbul-İzmir Otoyolu'nun hizmete girmesi ile İstanbul, Kocaeli, Bursa ve Balıkesir'in tatil merkezi olacak Çeşme'nin geleceğinin çok parlak olduğunu söyledi. Sancak Çeşme'nin 10 yılda Türkiye'nin diğer bütün turizm merkezlerini geride bırakarak bir numaralı tatil beldesi olacağını savundu.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın