Fuzul Ev’den Erken Teslim Kampanyası

Sabit ve dar gelirli ailelerin ev sahibi olmasını kolaylaştıran Fuzul Ev, teslimatları erkene çekiyor. Fuzul Ev başlattığı erken teslim kampanyasıyla 31 Temmuz’a kadar.

Faizsiz ev ve araç sahibi olmak isteyenlerin ilk adresi olan Fuzul Ev, ülke ekonomisine katma değer sağlamak için önemli adımlar atmaya devam ediyor. Bugüne kadar on binlerce aileyi ev sahibi yapan Fuzul Ev, sektörde bir ilke imza atarak erken teslim kampanyası ile müşterilerinin ev hayalini gerçekleştirmedeki kararlılığını bir kez daha gösterdi.
Yüksek konut fiyatları ve artan kredi faiz oranları dar gelirli vatandaşların küçük birikimlerle ev sahibi olma umudunu azaltırken Fuzul Ev başlattığı yeni kampanya ile küçük birikimlerle kısa zamanda ev sahibi olmaya imkan sağlıyor. Teslimatları 12 ay ile 36 ay arasında yaparak uzun süre beklemeden daha erken ev sahibi olabilmenin yolunu açtı.

Ev sahibi olabilmek için uzun yıllar bekleme dönemi artık bitti!

İnsanların ev sahibi olabilmeleri için yeni yöntemler geliştirdiklerine dikkat çeken Fuzul Ev Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, “Fuzul Ev olarak 27 yılı aşan tecrübemizle, müşteri odaklı hizmet anlayışımızı ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dayanışma ve güvene dayalı FPK sistemiyle dar gelirli ailelere hitap eden proje ve organizasyonları hayata geçiyoruz. Vatandaşlarımızın en temel ihtiyaçlarından biri olan barınma sorununa çözüm sunuyoruz. Kurucusu olduğumuz sistemle bugüne kadar on binlerce ailenin sevincine ortak olduk. Ev sahibi olabilmek için artık uzun yıllar bekleme dönemi bitti. Temmuz ayı sonuna kadar devam edecek erken teslim kampanyamızla insanların ev hayalini gerçeğe dönüştürebileceğiz’’ dedi.

FuzulEv sistemi ile nasıl ev sahibi olunur?

Ev almak isteyen kişiler, 40, 60, 80, 100, 120, 140, 160, 240 kişilik gruplar halinde bir araya getiriyoruz. Ev sahibi olacak kişi ise her ay noter huzurunda yapılan çekilişlerle belirleniyor. Fuzul Ev’i tercih edenler, “Çekilişli Kira Destekli Sistem”, “Vade Ortası Sistem”, “Peşinatlı Erken Teslim Sistemi”, “Ara Ödemeli Sistem” gibi ödeme koşullarından yararlanabiliyor. Evlerin tapulu olması şartı ile sisteme dahil olanlar Türkiye’nin herhangi bir şehrinde kolayca ev hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Erken Teslim Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Öncelikle bu kampanya 13-31 Temmuz tarihleri arasında katılacak 750 kişi ile sınırlı. Bu nedenle eğer Fuzul Ev sisteminden ev sahibi olmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

Öreğin 100 bin lira ile 40 aylık sisteme yazıldığınızda 100 bin lirayı en geç 12. ayda alabiliyorsunuz ama çekilişe katıldığınız için ilk ayda alma şansına sahip oluyorsunuz.

Sisteme katıldığınız miktar ne olursa olsun:
40 aylık sistemde 1-12 ay
80 aylık sistemde 1-19 ay
100 aylık sistemde 1-22 ay
120 aylık sistemde 1-24 ay
240 aylık sistemde ise 1-31 ay arasında teslimatlar yapılıyor.

Yani diyelim ki 240 ay vadeli olarak sisteme yazıldığınızda ilk ay da paranızı alabiliyorsunuz. Ayrıca en geç 31. ayda yani üç yıl dolmadan teslimatınız yapılıyor. Kampanya 750 kişiyle sınırlı olduğundan faydalanmak isteyenlerin bu fırsatı kaçırmamasını öneriyoruz.

 

 

 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın