Gözde Grubu 1 oda fazladan sunuyor

Projenin lokasyon olarak çok avantajlı bir konumda bulunduğunu, burada 20 VIP konut üreteceklerini kaydeden Kalı, "Rezervasyonlarımız yapıldı. Sadece Evka 3 içinde pazarlasak bile bu projemiz bir ay içinde bitecek. Çünkü Bornova ve Evka 3'de yaşayanlar, zeminin gücünü, havanın temizliğini, bölgenin prim yaptığını biliyor. Kiracı olanların ev sahibi olmak isteyeceği ya da 10 – 12 yıldır bölgede ev sahibi olanların evlerini daha modern bir evle değiştirmek isteyeceği bir projeyle karşılarına çıkıyoruz" dedi. 

Hem açık, hem kapalı yüzme havuzu, saunası, Türk hamamı, buhar odası olan sosyal donatıları bulunan proje, yaşama değer veren, seçkin bir hayat isteyen 20 aileye hizmet verecek.

Kapalı otoparkı, 7/24 tam güvenliği bulunan ve giderlerin ortak paylaşıldığı bir proje. Bu yüzden de tek başına çok pahalıya mal olan giderler, yaşayanlara çok daha ucuza yansıyacak.

Bir yılda tamamlanacak projede 4 bin metrekare inşaat alanı bulunuyor. Ortalama daire büyüklüğü 200 metrekare civarında olacak ve daireler 790 bin lira ile 1 milyon 400 bin lira arasında satışa sunulacak

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın