Greenist’te yaz indirimi!

Basın Ekspres-Güneşli bölgesinde yer alan Greenist, Temmuz sonuna kadar satış ofisine gelen müşterilerine yüzde 12 indirim fırsatı sunuyor.

Greenist, sıcak yaz günlerini yüzde 12 indirim fırsatıyla karşılıyor.  Mavi ve yeşili buluşturan Greenist, tertemiz havuzları ve oksijen kaynağı havası ile yaz günlerini şehirde geçirenler için fırsat sunuyor. Şehirden izole edilmiş yaşam alanında huzura davet eden Greenist, 2800 metrekarelik sosyal alanda, ailenin tüm fertlerini zengin aktivite seçenekleri ile buluşturuyor. Açık ve kapalı havuzları, fitness salonu, pilates ve yoga odaları, sauna, buhar ve masaj odalarının yanı sıra çocukların özgürce eğlenebileceği oyun parkları, hobi odaları, özel çocuk kulübü, çok amaçlı spor sahası, bisiklet parkuru, okul servisi bekleme alanı ve Greenist’in 7/24 güvenlik ayrıcalığı ile dikkat çekiyor.

14 bin metrekare peyzaj alanı ve etrafını çevreleyen 80 bin metrekarelik Bahçelievler Semt Korusu ile bölgenin en yeşil projesi olan Greenist’te daireler 77 metrekareden başlayıp 350 metrekareye kadar ulaşıyor. 2+1, 3+1, 4,5+1, 5+1 ve 5,5+1 geniş dubleks evlerin yanı sıra, 1+1 den 4,5+1’e, teras veya kat bahçeli daire seçenekleri bulunuyor. Bölgenin en geniş dairelerinin yer aldığı projede, yüzde 12 indirim kampanyasıyla dairelerin metrekare fiyatları 5 bin 30 TL’den başlıyor. Kampanya temmuz ayı sonuna kadar devam edecek.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.