Gül Proje’den kampanyaya destek

Bakanlar Kurulu kararıyla uygulamaya konulan tapu harcı ve KDV indiriminin ardından konut kredilerindeki faiz oranlarının da düşürülmesi inşaat sektörü genelinde büyük hareketlilik yarattı.

Gül Proje devam eden üç projesinde bu oranının daha da üzerine çıkarak yüzde 25 indirim ile dev kampanyaya katılıyor. Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül konuyla ilgili “Sektörü hareketlendirmek adına pek çok kurumun katılımıyla önemli bir kampanya başladı. Biz de Gül Proje olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek istedik. Kampanya kapsamındaki 0.98 faiz oranını farklı bölgelerdeki üç projemizde uyguluyoruz. İndirim oranını ise Gül Proje Express, Vira İstanbul ve Tempoint projelerimizin üçünde de yüzde 20’den yüzde 25’e çıkararak ek bir fırsat sunuyoruz. Bu fırsat ile hem yatırım yapmak isteyen hem de ev sahibi olmak isteyen vatandaşımıza önemli bir fayda sağlayacağımızı düşünüyoruz” açıklamasını yaptı. Gül Proje Express’te de 0,98 faiz oranı ile yüzde 25 indirim uygulanıyor. Gül Proje Express, Basın Express yolunda, Tem otoyoluna ve Metro’ya bir dakika mesafede konumlanıyor. 658 konut ve 31 mağazadan oluşan proje, 3’üncü köprü ve 3’üncü havalimanı bağlantı yolu üzerinde yer alıyor.  Tüm ana ulaşım yollarının kesiştiği noktada inşa edilen Gül Proje Express’te teslimler bu yıl sonunda başlıyor.

Yeşile komşu proje

Beylikdüzü’nün kalbinde yer alan Vira İstanbul, Gül Proje’nin 0,98 faiz oranıyla % 25 indirim uyguladığı bir diğer projesi. Toplam 31 ticari alan ve 1189 Konut’tan oluşan Vira İstanbul’da 4-15 kat arasında değişen bloklarda 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri sunuluyor. Bir milyon metrekarelik alana kurulu İstanbul’un en büyük yeşil alanı Yaşam Vadisi’ne komşu Vira İstanbul’da yaşam Ağustos’ta başlıyor.

Zengin eğitim olanakları

Vira İstanbul eğitim fırsatlarıyla da ailelere pek çok imkan sunuyor. Türkiye geneli başarı ortalamasında ilk üçe giren Fen Lisesi, Anadolu Lisesi ve Yaşam Vadisi kapsamında kreşten üniversiteye kadar pek çok çeşitli eğitim kurumlarını bir araya getiren Eğitim Kompleksi sayesinde çocuk ve gençlerin okula ulaşması sadece 5 dakikalarını alıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.