Güneşli Park Gardenya’da yüzde 10 indirim fırsatı başladı

Rahatlık ve konforu öne çıkartan mimarisi, geniş yeşil alan konsepti, mağazaları, market, alanı, sosyal tesisleri, balkonlu daireleri ile başlı başına bir yaşam alanı olarak Gül Proje ve Mutlu İnşaat ortak girişimiyle inşa edilen Güneşli Park Gardenya, 8 blokta toplam 300 daire, 7 mağaza ve bir süpermarket alanından oluşuyor. Tüm konforu düşünülmüş 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçeneklerine sahip Güneşli Park Gardenya’da ocak, davlumbaz, klima, fırın  ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar hazır olarak teslim ediliyor. Güneşli Park Gardenya’da, 80 metrekare ile 360 metrekare arasında büyüklüklere sahip daireler birinci sınıf işçilikle biçimlendirilen daireler, kaliteli yapı malzemeleriyle inşa ediliyor. Projede ferah, aydınlık salonlar, ebeveyn banyolu yatak odaları, yaşama renk katacak her biri 8 metrekarelik balkonlar, özel tasarım banyolar, ankastre donanımlı şık ve kullanışlı mutfaklar yer alıyor. 

25 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Güneşli Park Gardenya'da 20 bin metrekaresi yeşil alana ayrılıyor. Peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 10 indirim fırsatı sağlanan projenin sosyal donatıları arasında market, çocuk oyun alanları, seyir terasları, 3 bin metrekare su oyunlu süs havuzları, şelaleler, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness center, sauna ve kafeterya yer alıyor.

İstanbul’un lüks konut projeleri, beş yıldızlı otelleri ve özel eğitim kurumları ile yeniden tasarlanan prestijli merkezlerinden birisi haline gelen Güneşli’de hayata geçirilen proje, Türkiye’nin en yüksek hacimli havalimanı olan Atatürk Havalimanı ve Türkiye’nin en büyük fuar alanı CNR Expo İstanbul’a 5 dakika mesafede bulunuyor.

Güneşli Park Gardenya; Aydın Üniversitesi, Kültür Ünivesitesi ile Arel, Doğa, Fatih Kolejlerine yakın mesafede olmasıyla da çocuklu ailelerin ve gençlerin ilgisini çekiyor. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi tarafından prestijli yol olarak tanımlanan Basın Ekspres Yolu’na yürüme mesafesinde bulunan proje, ana ulaşım arterlerine yakınlığı ile önem kazanıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.