Güvenlik ve Estetiğin Buluşması: ASAŞ Panjur Garaj Kapıları

ASAŞ sunduğu Panjur Garaj Kapıları ile güvenlik, estetik ve kullanım kolaylığını bir araya getirerek evleri daha güvenli kılıyor. Hem yenilikçi hem dayanıklı olan Asaş Panjur Garaj Kapıları, akıllı teknoloji entegrasyonuyla uzaktan kontrol edilebiliyor.

 

Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından ASAŞ, dayanıklı, güvenli ve şık bir garaj kapısı arayışı içinde olanlara Panjur Garaj Kapıları’nı öneriyor. Yüksek kaliteli alüminyum alaşımlardan üretilen ve uzun ömürlü kullanım için tasarlanan ASAŞ Panjur Garaj Kapıları, ihtiyaca göre seçilmiş güçlü lamel geometrisi, zorlu hava koşullarına dayanıklılığıyla da dikkat çekiyor. Özellikle çift katmanlı alüminyum extrüzyon lamelli panjur modelleri, dışarıdan gelen olası tehlikelere karşı ekstra koruma sağlıyor.

 

Modern, minimalist, klasik veya rustik tarzda evler için farklı renk ve desen seçenekleri bulunan ASAŞ Panjur Garaj Kapıları, estetikten de ödün vermiyor. Akıllı ev teknolojisine açık mimarisi sayesinde uzaktan kumanda ile kolayca kontrol edilebiliyor. Montajını profesyonel ekiplerin gerçekleştirdiği ASAŞ Panjur Garaj Kapıları, satış sonrası destek hizmetleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıKİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, İnşaat Sektörüyle Bir Araya Gelecek
    Sonraki yazıDeepL Bağımsız Araştırma Sonuçlarını Paylaştı: Küresel şirketler için yüzde 345 yatırım getirisi sağlıyor