GYODER, sektörün Kurumsal İletişim ve Pazarlama yöneticileriyle buluştu

1999 yılından bu yana 300 'e yakın üyeyi temsilen, sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumlarıyla yürüttüğü işbirlikleri ile sektöre ilişkin tüm süreçlerde etkin rol üstlenen GYODER, düzenlediği ve artık gelenekselleşen Gayrimenkul Zirvesi, Gelişen Kentler Zirvesi, sektörel 
seminerler ve konferanslar, eğitimler ve yayınlarla sektörü bilgilendirmeye 
devam ediyor.

Çalışmalarını yürütürken dernek üyelerinden ve sektörün önde gelen firmalarından aldığı destek ve ortak işbirlikleri ile daha da güçlenen GYODER, Mayıs ayında gerçekleştirilecek 15. Gayrimenkul Zirvesi öncesinde karşılıklı görüş 
alış verişinde bulunmak üzere gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarının yöneticileri ile The House Residence Bomonti Comune’ de düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.
 
GYODER Başkan Yardımcısı ve Organizasyon ve İletişim Komitesi Başkanı Füsun Yılmaz 
PHILLIPSON öncülüğünde oluşturulan Gayrimenkul Satış ve Pazarlama 
Platformu ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıda;  İŞ GYO, SİNPAŞ, TORUNLAR GYO, GARANTİ MORTGAGE, TEKFEN EMLAK, APEC, ÖZAK GYO, SOYAK, NEF, TAHİNCİOĞLU HOLDİNG, FYP / YENİGÜN, DKY, KOÇ İNŞAAT, PİYALEPAŞA ve SERVOTEL’  in pazarlama ve kurumsal iletişim yöneticileri ile 15. Gayrimenkul Zirve'sine ve sektörün önemli konularına ilişkin değerlendirme ve beklentiler paylaşıldı. 

Sektörün ve gündemin nabzının tutulacağı Zirve’de , “Türkiye ve Dünya Ekonomisi Değerlendirmesi”nin yanı sıra “Uluslararası Yatırımcılar Gözüyle Türkiye’de Gayrimenkul Sektörü”, “Kuşakların Beklentileri ve Değişen Trendler” ve “ Gayrimenkulde Yönetim ve Yeni Yaşama Geçiş” başlıkları altında yeni sektörün güncel ve renkli konularının farklı ulusal ve uluslararası konuşmacılarla işleneceği vurgulandı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.