Häfele’den Dünya Çevre Günü’ne Özel Mesaj: Su Tasarrufu Sağlayan Bulaşık ve Çamaşır Makineleriyle Daha Yeşil Bir Gelecek

Sürdürülebilir Yaşam İçin Akıllı Çözümler
Dünya Çevre Günü, çevreye olan duyarlılığı artırmak ve sürdürülebilir yaşam için farkındalık yaratmak adına önemli bir fırsat sunuyor. Häfele, su tasarrufunu ön planda tutarak geliştirdiği yenilikçi bulaşık, çamaşır ve kurutma makineleriyle çevreye duyarlı bir gelecek inşa etme taahhüdü veriyor.
Bulaşık Makineleri ile Su Tüketimini Azaltma
Häfele bulaşık makineleri, her yıkamada sadece 10 – 12 litre su tüketerek gereksiz su kullanımını önlüyor. Aynı oranda bulaşık elde yıkandığında ise yaklaşık 100 litre su harcanıyor. Akıllı sensörler ve optimize edilmiş su püskürtme teknolojisi ile her yıkamada önemli su tasarrufu sağlayan Häfele bulaşık makineleri,bu özellik sayesindeyılda yaklaşık 40 ton su tasarrufu sağlayarak çevre dostu bir yaşam sunuyor.
Makinenin tamamının dolmasınagerek kalmadan ve bulaşıkların nereye yerleştirileceği konusunda bir kısıtlama olmadan yarım yük olarak yıkamanın mümkün olduğu bulaşık makinelerindeyüzde 20 su ve yüzde 10 enerji tasarrufu sağlayan Häfele, özellikle küçük evler için mükemmel bir çözümsunuyor.
Enerji Verimliliğinde Öncü: A Sınıfı Çamaşır Makineleri
Häfele’nin Orion Serisi Çamaşır Makineleri, şirketin çevresel vizyonu ile ortak doğayı koruyor. Aenerji sınıfına sahip çamaşır makineleri, standart enerji sınıfına sahip makinelere göre yüzde 70 daha fazla enerji verimliliği sunuyor.
Häfele’nin kurutmalı çamaşır makineleri ise içerdikleri çoklu sensörler ve mikroişlemciler sayesinde yıkama yükünü, su basıncını ve döngüyü akıllıca tanımlayıp ayarlıyor. Yarım yük döngüsü sırasında, makine su alımını ve yıkama süresini ayarlayarak su ve enerji tüketimini optimize ediyor. Bu sayede, yıkama işlemi son derece verimli hale geliyor.
Geleceğe Yatırım: Su Tasarrufu ve Çevre Bilinci
Häfele Türkiye İcra Kurulu Üyesi ve Pazarlama Direktörü Eda Başar Uytun, Häfele’nin sürdürülebilirlik vizyonu üzerine şunları söyledi: “Häfele olarak, kullanıcılarımıza sadece en yenilikçi ve verimli çözümleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda çevreye olan sorumluluğumuzu da yerine getiriyoruz. Geliştirdiğimiz her ürün, su ve enerji tasarrufu sağlamak, doğayı korumak ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için tasarlanıyor.Su ve enerji tasarrufu sağlayan ürünlerle çevre bilincini artırmayı ve sürdürülebilir bir geleceğe yatırım yapmayı hedefliyoruz.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıGloria Hotels & Resorts, Turizm Sektöründe Öncü Sürdürülebilirlik Projelerine İmza Atmaya Devam Ediyor!
    Sonraki yazıVazgeçilmez Hijyen Ürünü Klozetler