Vazgeçilmez Hijyen Ürünü Klozetler

Günlük rutinlerimizi baştan aşağı değiştiren teknolojik gelişmeleri banyolara taşıyarak akıllı mekanlar yaratmayı hedefleyen Creavit, klozetleriyle fark yaratıyor. Teknolojik yenilikleri yakından takip eden Creavit mühendis ve tasarım ekibi banyo ürünlerinin fonksiyonel ve konfor özelliklerini baştan tanımlıyor.

WQ+ kendini temizleyebilen, entegre taharet musluğu, ayarlanabilir su sıcaklığı gibi özelliklerini tek bir kumanda ile kontrol imkânı veren tasarımı ile konfor özelliklerini baştan tanımlıyor.

Vortex teknolojisi ise suyu verimli bir şekilde kullanan yapısı ile üstün hijyen sağlarken klasik klozetlere oranla %35 daha sessiz bir deneyim sunuyor.

Rim-Off özellikli klozeti ile kanalsız bir yapı sunan klozet modeli, bakteri barınımını engelleyerek temizlik kolaylığı sağlıyor.

Ultra Clean özelliği ise özel sır kaplamasıyla bakteri barınımını %99 oranında engelleyerek üstün hijyen sağlıyor.

Creavit klozetler tüm yeniliklerinin yanında, farklı hijyen özellikleriyle daha sağlıklı bir banyo deneyimi vadediyor. Creavit Klozet modelleri farklı rezervuar ve kapak çeşitleri ile banyolarda verimli, pratik ve sağlıklı bir deneyim sunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıHäfele’den Dünya Çevre Günü’ne Özel Mesaj: Su Tasarrufu Sağlayan Bulaşık ve Çamaşır Makineleriyle Daha Yeşil Bir Gelecek
    Sonraki yazı“Value for Sustainability” Zirvesinin İlk Yarısı Gerçekleşti, Yeşil Binaların Değer Avantajına Dikkat Çekildi