Hayat Tepe projesinde eski fiyat avantajı

Özak GYO, şehrin dinamizmini tarihi ve kültürel doku ile buluşturan Hayat Tepe projesinde  konut sahibi olmak isteyenlere muhteşem bir ayrıcalık sunuyor.Bayrampaşa'daki Hayat Tepe projesinde dövizdeki yükselişe rağmen faizi yüzde 0.79 oranına sabitleyen Özak GYO 3+1 ve 4+1 dairelerde geçen yılın fiyatlarını koruyarak çok önemli bir fiyat avantajı sağladı.

"Hayata Tepeden Bakın" sloganıyla Bayrampaşa'nın alışveriş vadisi olarak bilinen bölgesinde inşa edilen, Tarihi Yarımada ve Adalar manzarasına sahip Hayat Tepe'nin daire alacaklara sunduğu avantajlar bununla sınırlı değil…

Ekim 2014 tarihinde yaşamın başladığı Hayat Tepe'de, kapalı yüzme havuzu, spor salonu, basketbol salonu ile daire sahiplerinin 12 ay boyunca spor yapabileceği fitness, spa, pilates-yoga, sauna-buhar odaları ve kafeterya da bulunuyor.konuthaberleri.com

Çocuk kulübü, kış bahçesi, koşu parkuru ve amfi tiyatrosuyla sosyal alanlarını zenginleştiren Hayat Tepe, ana yollara ve toplu ulaşım araçlarına erişim kolaylığı ile de öne çıkıyor.

Üçgen mimarı özelliğiyle "Mutluluk Mimarisi' olarak tanımlanan ve 32 bin metrekare alan üzerine kurulan Hayat Tepe, ikisi 24, biri 23 katlı 3 bloktan oluşan 546 daireden oluşuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıAkıllı bina sistemleri yüzde altı enerji verimliliği sağlayacak
  Sonraki yazıTOKİ Manisa’da 25 bin kişilik proje yapacak
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın