Hedef 4 milyar 302 milyon TL

Fikirtepe’nin ilk gündeme geldiğinde herkesin ben bu işi yaparım diyerek olaya girdiğini aktaran Durbakayım: “Ama artık bakanlık ne müteahhitin ne da hak sahibini bu işi istismar etmesine müsaade etmiyor, anında tedbirini alıyor. Son olarak yeni plan notları asıldı. Artık bakanlık her şeye el attı. Donatı alanlarındaki değişiklikleri bile bakanlık yapacak. Ruhsatları da bakanlık verecek. 2004’te başlayan serüven bu günlere geldi” diye konuştu. 

Durbakayım, “Geçen sene 22 hadise oldu. Buna rağmen 2016’yı 1 milyon 325 bin ile, yani sayısal olarak geçen yılın üzerinde bir rakamla kapattık. Bu koşullarda bu rakamları yakalamak bir rekor. Dünyada hiçbir zaman terör kalıcı olmadı, her zaman milletler kazandı. En yakın zamanda bu sıkıntılı günlerimiz geçecek. Biz sektör olarak yine beraberce yolumuza devam edeceğiz. Gün bardağın dolu tarafına bakma günüdür” dedi. 

2017 yılında 4 yeni projeye start vereceklerini belirten Durbakayım, yeni satışa çıkaracakları projelerle birlikte 2,5 yılda 4 milyar 302 milyon TL ciro hedeflediklerini açıkladı.
 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.