Hemen teslim son 60 daire!

Makyol Yaşam, yüzde 10 enflasyonla mücadele indirimine ek yüzde 10 indirim imkânı sunuyor.

Makyol Gayrimenkul, İstanbul Beylikdüzü’nde yaşamın başladığı Makyol Yaşam’daki son 60 daire için hemen teslim imkanıyla peşin ödemelerde yüzde 10 enflasyonla topyekun mücadele indiriminin yanı sıra yüzde 10 ek indirim ya da ‘yüzde 0 faiz, yüzde 20 peşinat ve 36 ay vade’ imkânıyla ev sahibi yapıyor.

Makyol Gayrimenkul tarafından 180 milyon TL yatırımla kuzeye doğru genişleyen İstanbul’un iş ve yaşam merkezi Beylikdüzü’nün kalbinde inşa edilen ve yüzde 95 doluluk oranına ulaşan Makyol Yaşam’ın sunduğu cazip ödeme planları ile son 60 daireden birine sahip olunabiliniyor. Makyol Yaşam, 1+1, 2+1 ve 3+1’den oluşan 464 daire ve 84 ticari üniteden oluşuyor. Metrobüs durağına, Türkiye’nin en büyük özel hastane gruplarından birine, sağlık ocağına, ilçe belediyesine, anaokulu ve okullara, alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindeki Makyol Yaşam, ihtiyaç duyulan tüm sosyal imkânları sağlıyor.

İki farklı ödeme planı

464 daireden oluşan Makyol Yaşam’dan hemen teslim imkânıyla peşin ödemelerde yüzde 10 Enflasyonla Topyekun Mücadele indiriminin yanı sıra yüzde 10 ek indirim ya da yüzde 0 faiz, yüzde 20 peşinat ve 36 ay vade fırsatı ile ev sahibi olunabiliyor. Yaşamın başlamasıyla alışveriş meydanında Starbucks’tan File’ye, Komşu Fırın’dan Twin Coffee’ye, A Plus Döner & Fast Food’dan Sardunya Lezzet Dünyası’na kadar birçok önde gelen markanın yer aldığı Makyol Yaşam, Beylikdüzü’nün yeni buluşma noktası haline geldi.

Konumu ve sosyal imkânlarıyla yüksek prim getiriyor

Kampanyayı değerlendiren Makyol’un Gayrimenkulden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kemal Şahismailoğlu, “Sahip olduğumuz deneyim ve bilgi birikimi sayesinde inşasını tamamlayarak sahiplerine teslim ettiğimiz ve yaşamın başladığı Makyol Yaşam, konumu ve sosyal olanakları ile sağladığı yüksek prim sayesinde hepimizin yakından tanıdığı markalar tarafından da tercih edilmeye başladı. Yeni bir çekim merkezi olan Makyol Yaşam’ın kamuya açık Makyol Yaşam Parkı’nı da geçtiğimiz aylarda açarak bölgeye ve projeye inancı olan herkese verdiğimiz sözleri yerine getirmiş olduk. Yüzde 95 doluluk oranına sahip Makyol Yaşam’ın sunduğu ayrıcalıklı yaşamın bir parçası olmak isteyenler için çok cazip ve uygun ödeme planları ile ev sahibi yapıyoruz.”

 

 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın