İnanlar İnşaat Asl-ı Bahçe’de yüzde 5 peşinat fırsatı

 

İnanlar İnşaat tarafından Kartal Uğur Mumcu Mahallesi’nde hayata geçirilen Asl-ı Bahçe projesi için düzenlenen yeni kampanya, kaçırılmayacak fırsatlarla dolu.

Yüzde 5 peşinat, 120 ay vade

Her şeyden önce İnanlar İnşaat’ın geliştirdiği tüm projelerde mevcut olan yüzde 1 KDV avantajı Asl-ı Bahçe’de de mevcut. Asl-ı Bahçe projesinde ayrıca yüzde 5 peşinat ile 60 veya 120 ay vadeli sabit taksit seçenekleriyle ev sahibi olmak mümkün.

Ara ödeme teslimden sonra

Bunun yanında satış fiyatının yüzde 20’lik bölümü Asl-ı Bahçe projesinin teslim tarihinden sonra ödenebiliyor. Asl-ı Bahçe projesi 90 adet daireden oluşan butik bir proje olarak da göze çarpıyor.

Panoramik manzara
Projeyi ve projenin manzarasını görmek isteyenler ise Asl-ı Bahçe’ye giderek şimdiden evlerinin orman, deniz ve Prens Adaları manzarasını gözlemleyebiliyor. Aslı Bahçe projesinin teslim tarihi olarak ise 2013 yılının Haziran ayı öngörülüyor.

Aslı Bahçe nerede?

Kartal Uğur Mumcu Mahallesi’nde hayata geçirilen Asl-ı Bahçe projesi D-100 Karayolu’na ve TEM’e 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, Kartal metro istasyonuna ve Kartal Adliye Sarayı’na ise 8 dakika mesafede bulunuyor.Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: İnanlar İnşaat Asl-ı Bahçe  

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıSeha Yapı’dan Konya’da iki yeni yatırım
  Sonraki yazıBu şehirlerde ev fiyatları ateş pahası!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın