İncek Blue’da fiyatlar değişmeden son fırsat

 incek-blue

Sinpaş GYO tarafından İncek Life'ın hemen yanında konumlandırılan İncek Blue projesinde 225 konut yer alıyor. Projede 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunuyor. Kumsalın ve bin 250 metrekare açık havuzun hemen yanında yükselen İncek Blue'da ticari alanlar da yer alacak. Bu ticari alanların içerisinde bir süpermarket, eczane, kuaför, cafe ve restaurant alanları, lostra ve kuru temizlemenin yanı sıra, İncek life’ın “doğal yaşam” konseptinin bir parçası olan Zen Kulüp hizmet verecek. Zen Konsepti ile tasarlanmış bu kulüpte, kapalı yarı olimpik yüzme havuzu, güneşlenme ve dinlenme terasları, buhar odası, sauna, spa ve wellness alanları ile tam teşekküllü bir fitness salonu yer alacak.

İncek Blue'da yer alan 1+1 daireler 80-102 metrekare arasında değişirken , 2+1 daireler ise net 131-151 metrekare arasında tasarlandı. Projede yer alan 2+1 dairelerin 12 metrekarelik kış bahçeleri de mevcut. Sinpaş GYO'nun İncek Blue projesinde fiyatlar ise 1+1 daireler için 280 bin lira , 2+1 daireler için 447 bin liradan başlıyor. www.inceklife.com 444 1 440

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıİncek’in en hızlısı belli oldu
  Sonraki yazıAdres Sancaktepe’nin yeni etabı satışa çıktı
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın