Adres Sancaktepe’nin yeni etabı satışa çıktı

adres_sancaktepe

Dumankaya İnşaat’ın Adres konseptli projelerinin sonuncusu olan Adres Sancaktepe projesi yatırımcıdan büyük ilgi görüyor. Yüzde 100 kazandırma iddiasıyla hayata geçirilen Adres Sancaktepe'de fiyatlar ise 182 bin liradan başlıyor.

Adres Sancaktepe projesine gösterilen yoğun ilgi ve satış başarısı hakkında bilgi veren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanvekili Barış Dumankaya, Adres projeleri ile yatırım amaçlı konut edinme konusunda sektöre yepyeni bir soluk getirdiklerini belirtti.

Dumankaya sözlerine şöyle devam etti. “Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz Adres projelerimiz ile hem yatırımcılara hem de projenin hayata geçirildiği bölgeye katma değer sağladık. Yarım asrı aşan tecrübemiz ile hayata geçirdiğimiz ve yatırımcısına yüksek oranda bir kâr sunmayı hedefleyen projelerimizin başarıları Dumankaya İnşaat’ın sektörde sağladığı güvenin de en önemli göstergesi.

Adres Sancaktepe’de ayrıcalıklı konumu ve sahip olduğu özellik ve sosyal donatıları ile oturum ve yatırım amaçlı ev sahibi olmak isteyenlerin ilgi gösterdiği bir proje oldu.” www.dumankaya.com 444 7 222

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazıİncek Blue’da fiyatlar değişmeden son fırsat
  Sonraki yazıÖzen Kuzu’dan mühürleme işlemiyle ilgili açıklama geldi
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın