İstanbul Finans Merkezi’nin yanıbaşındaki Sarphan Finans Park’ta fiyatlar 820 bin TL’den başlıyor

.

1990 yılından bu yana faaliyet gösteren Sarp Group’un TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park projesi, son teknolojiyle donatılmış imkanları ve yüksek kalite anlayışı ile ideal bir yaşam alanı ve mükemmel bir yatırım fırsatı sunmaya devam ediyor.

Avrupa’nın en prestijli projesi

Modern mimarisi ile 2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Kategorisi’nde ‘’Avrupa’nın En Prestijli Projesi’’, 2011 Aralık ayında ise Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi finalinde “Dünyanın Bir Numaralı Gayrimenkul Projesi” ödülü sahibi olan projenin sahibi Sarp Group Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Akar, geleceğe miras bırakacak bir projeyi yürütmenin sorumluluğu ve mutluluğu  ile hareket ettiklerini ifade ediyor.

“Yapılaşmanın gelecek nesil üzerindeki etkisi yadsınamaz”

Geçmişten günümüze köyden kente göçlerle bilinçsiz, düzensiz ve çarpık yapılaşmanın önüne bir türlü geçilemediğini, bu durumun da, nüfus ve doğru yapılaşmanın orantısızlığı ile açıklanamayacak kadar hazin bir fotoğrafa neden olduğunu ifade eden Sarp Group Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Akar, “Bu yoksunluk, çağın gerektirdiği modern sosyal yaşam alanlarının da yoksunluğu anlamına geliyor. Elbette bu olgu çocuklarımız ve genç nesillerin eğitimi ve gelişimini de etkiledi. Yapılaşmanın gelecek nesiller üzerindeki etkisi yadsınamaz, yabana atılamaz bir gerçek. Neyse ki kentsel dönüşüm konusunda atılan adımlar ve inşasına başlanan projeler de bu konuda ciddi adımlar atılıyor” diye konuştu.

“Ticari kaygı sorumlulukların önüne geçmemeli”

Son dönemde bu kaygılardan asla söz edilemeyecek kadar kalite ve donanımlı projelerin sayısının hızla arttığını belirten Akar, “İnşaat firmaları bu konuda kendi vizyonlarını her geçen gün geliştirmeleri gerekiyor. Sarp Group olarak biz kendi üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyoruz. Proje üretirken elbette ticari kaygılarla hareket etmek durumundasınız ancak bu kaygı, bilinçli davranmanın ve gelecek nesillere karşı sorumlulukların önüne geçmemeli” ifadelerini kullandı.

İşte Sarphan Finans Park’ta yeni fiyatlar

Kaba inşaatının yüzde 70 civarındaki bir bölümü tamamlanan ve yüzde 80’lik bir satış oranı yakalanan Sarphan Finans Park projesinde fiyatlar ise şöyle: 2+1 rezidans daireleri 820 bin TL ile 880 bin TL arasında, 3+1 daireler 890 bin TL ile 1 milyon 430 bin TL arasında; dükkanlar 2 milyon 200 bin TL ile 9 milyon 580 TL arasında; ofisler ise 900 bin TL ile 1 milyon 480 bin TL arasında değişiyor.

“Senin değerin hiç değişmez”

Sarphan Finans Park projesinin şu sıralarda televizyonlarda dönen ve ev eğlencelerinin vazgeçilmez board oyunlarından Monopoly temalı reklam filminde kullandığı “Değer Dengeleri Değişse de Senin Değerin Hiç Değişmez” diyaloğunu, bu kampanyasıyla 14 Şubat Sevgililer Günü’ne taşıyor. İşte o reklam filmi

Sarphan Finans Park nerede?

Sarp Group tarafından hayata geçirilen Sarphan Finans Park, İstanbul Finans Merkezi’nin hemen yanında konumlanıyor. Dolayısıyla “Sarphan Finans Park’a nasıl gidilir” sorusunun cevabı, İstanbul Finans Merkezi’ne asıl gidildiği ile aşağı yukarı aynı. Daha Büyük Görüntüle

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

  Önceki yazı“‘Esenyurt’ mu, ‘ezen yurt’ mu?!”… Dinçer Bilgener yazdı…
  Sonraki yazı2B arazilerinde faizsiz taksit vadesi uzuyor!
  Yıldıray Gökkaya
  1975 İzmit doğumlu, 1996 İstanbul Üniversitesi mezunu, emlakrotasi.com.tr'nin kurucusu ve yayın yönetmeni. YeniBirlik Gazetesi Ekonomi ve Emlak Editörü.

  YORUM YAZIN

  Lütfen yorumunuzu yazın.
  Buraya adınızı yazın