İstanbul Lounge’de yüzde 1 peşinatla ev sahibi olun!

Eroğlu Gayrimenkul, sektörde geliştirdiği projeler ve hızlı yatırımlarının yanı sıra projelerine özel kampanyaları ile de dikkat çekiyor. Değeri gün geçtikçe artan Küçükçekmece Halkalı’da hayata geçirilen İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge-2 projelerinde yeni bir “Bahar Kampanyası” başladı. “Lounge” projelerinde kısa bir süre için geçerli olacak “Bahar Kampanyası” kapsamında sadece yüzde 1 peşinat ile aylık yüzde 0,39’dan başlayan faiz oranları ve 120’aya uzanan aylık ödeme vadeleri ile daire sahibi olmak mümkün.

Gayrimenkul sektöründe geliştirdiği projeler ve hızlı yatırımları ile dikkat çeken Eroğlu Gayrimenkul, değeri gün geçtikçe artan Küçükçekmece Halkalı’da hayata geçirdiği İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge-2 projelerinde yeni “Bahar Kampanyası” başlattı. Gökyüzüyle barışık, ferah yeşil alanların yer aldığı, yatay süreklilik konsepti ile öne çıkan İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge-2 projelerinde geçerli olan “Bahar Kampanyası” ile ev sahibi olmanın tam zamanı.

Eroğlu Gayrimenkul;  müşterilerine benzersiz bir ödeme kolaylığı sunuyor.  Yüzde 1 peşinat ile başlanabilen çok avantajlı ödeme takviminde yüzde aylık 0,39 faiz oranı ile 60 ay taksit veya aylık yüzde 0,74 faiz oranı ile 120 ay taksit seçenekleri sunuluyor. Sektör ortalamalarına kıyasla çok avantajlı koşullarda ev sahibi olmayı mümkün kılan, sadce kısıtlı bir süreyle Mart Ayına özel “Bahar Kampanyası”  kapsamında, “İstanbul Lounge” projelerinde 3+1 daireler, 3.900 TL peşinat ve 2.200 TL’den başlayan taksitler ile satışa sunuluyor. Ayrıca konut kredisinde dosya masrafı ve banka komisyonu da alınmıyor.

Yarattıkları markalarla hem sektörde ve hem de müşteriler nezdinde ciddi bir güven ilişkisi yaratmayı hedef belirlediklerini vurgulayan Eroğlu Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Direktörü Aybars Kızılsencer, “2011’de oldukça başarılı bir yıl geçirdik. Satış ofislerimizde gördüğümüz ilgi ve satış rakamlarımız, başarının ve markamıza duyulan güvenin bir göstergesi niteliğinde. Yarattığımız “İstanbul Lounge” markalı projelerimizde, belirli dönemlerde başlattığımız kampanyalarımız ile bu güveni daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz. 2012 yılında da en uygun koşullarla ev sahibi olma imkanını sunmak için Eroğlu Gayrimenkul olarak elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Eroğlu Gayrimenkul, İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge-2 dairelerinde gizli veya ekstra masraf da uygulamıyor. Sunduğu tüm projeler için geçerli “her şey dahil fiyatlar”; KDV, tapu masrafları, alt yapı bedelleri, abonmanlık, sayaç, cins tashihi harcı ve iskan harç bedellerini kapsıyor.

İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge-2 hakkında :

İstanbul Lounge; farklı mimarisi, geniş yeşil alanları ve sakinlerine sunduğu sosyal imkânlarının yanı sıra Küçükçekmece Gölü’ne yakınlığı ile de ayrıcalıklı bir konuma sahip. Mimarisi, yeşil alanları ve sosyal imkânları ile dikkat çeken projede, büyüklükleri 59 – 227 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar pek çok farklı daire alternatifi bulunuyor. Projede ayrıca sınırlı sayıda çok özel dubleks 4+1’ler, sahiplerini bekliyor. Doğadan esinlenilerek oluşturulan, yatay süreklilik konseptinin benimsendiği proje, bölgede yer alan yüksek blokların aksine insan ölçeğindeki boyutlarıyla, yaşayanlara gökyüzünün mavisini görme imkânı sağlıyor. Tüm dairelerden göl ya da sitenin panoramik manzarasının seyredilebiliyor.

İstanbul Lounge projesinde olduğu gibi, yatay süreklilik konseptindeki mimari tarzı, kişi başına düşen geniş ve ferah yeşil alanları ile kendini ayrıştıran, gökyüzüyle barışık, ferah yeşil alanların yer aldığı İstanbul Lounge-2’de 54 m² -259 m² arasında değişken metrekarelerde toplam 605 konut bulunuyor.

İstanbul Lounge-2, özellikle son dönemde Tema Park projesi ile değeri daha da artarak İstanbul’un önemli lokasyonlarından birisi haline gelen Halkalı’da, ana ulaşım arterlerine, hastanelere, okullara ve üniversitelere son derece yakın; ayrıca toplu taşıma araçlarına yürüyerek erişilebilecek kadar merkezi bir konuma sahip. Projeye yürüme mesafesinde konumlandırılan 1800 m²’lik ticari alanda ise site sakinlerinin temel ihtiyaçlarını karşılayabileceği market, kuaför, eczane gibi ticari ünitelerin yer alması planlanıyor.

Eroğlu Gayrimenkul Hakkında :

Eroğlu Grubu’nun tekstil ile başlayan, yaklaşık 30 yıla varan ticari geçmişine dayalı bilgi ve deneyimi üzerine kurulu Eroğlu Gayrimenkul; konut, alışveriş merkezi ve ticari gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir.

Bugüne kadar Sarıyer, Beylikdüzü, Ümraniye, Merter, Kâğıthane, Florya, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Seyrantepe, Tekirdağ, Antalya ve Bursa’da projeler geliştiren Eroğlu Gayrimenkul’ün gerçekleştirdiği ve önümüzdeki 2 yıl içerisinde tamamlamayı hedeflediği projelerin toplam büyüklüğü 2 milyon metrekareye ulaşmaktadır.

Colin’s ve Loft markaları ile global arenada önemli başarılara imza atarak tekstil sektöründe ilke edindiği ‘marka yaratma’ üzerine kurulu iş modelini inşaatta da devam ettirmeyi amaçlayan Eroğlu Gayrimenkul; 12 yılı aşan deneyimi ve sektörde markalaşmış profesyonel çalışanları ile sektörün klişelerini değiştirerek yeni bir dönem açacak hamlelerine başlamıştır. 2008’de açılan ve Hollandalı Corio tarafından satın alınan Tekira AVM’nin iş geliştirme ve inşaat süreçlerini yöneten, 2009’da Ümraniye Akkom Ofis Park projesini hayata geçiren Eroğlu Gayrimenkul, 2010’da ise Oksizen Konakları’nın daire teslimlerini yapmış ve İstanbul Lounge projesine imza atmıştır. Eroğlu Gayrimenkul 2011 yılında; konut alanında İstanbul Lounge-2, Yenimoda Evleri, Florya Ekşinar Konakları ve Bursa Harmony Towers projelerinin yanı sıra; karma kullanım projesi Platform Merter, ofis projesi Kağıthane Ofishane ve Antalya Ticari projesine başlamıştır.

Eroğlu Gayrimenkul; 2011 yılına ilişkin yaklaşık 2,5 milyar TL’lik yatırımlarını 2012 yılında, 5 yeni proje geliştirerek 3,2 milyar TL’ye ulaştırmayı hedeflemektedir.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın