İstanbul Vizyon Park’ta 60 ay vade! Yüzde 20 indirim!

KUYAŞ’ın Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirdiği İstanbul Vizyon Park projesinde başlatılan kampanyada 60 ay vade, peşinde yüzde 20 indirim ve 36 ay kira garantisi söz konusu.

Gayrimenkul sektöründe yeni projelerle faaliyetlerini sürdüren Kuyaş Gayrimenkul, Yenibosna’daki İstanbul Vizyon Park projesinde sınırlı cadde dükkanları ve AVM birimleri için iddialı bir kampanya başlattı. Ofis Plazaları giriş kat mağazalarında kalan son dükkânlar ve AVM birimleri için peşinde yüzde 20 indirim, 60 ay vade ve 36 ay kira garantisi fırsatı başladı.

Fiyatlar 1 milyon 442 bin dolardan başlıyor
‘Altın’ değerindeki proje Atatürk Havalimanı, organize sanayi bölgesi, fuar ve kongre merkezlerine yakınlığıyla, E-5 ve Tem güzergâhındaki konumuyla büyük ilgi görüyor. Ofis plazalarında yer alan mağazalar brüt 382, net 263 metrekareden başlayıp fiyat aralığı 1 milyon 442 bin dolardan başlıyor. En büyük mağaza ise brüt bin 395 metrekare, net 962 metrekareden oluşuyor. En büyük mağazanın satış fiyatı ise 5 milyon 263 bin dolar. Cadde dükkanlarında ve AVM birimlerinde isteğe bağlı modüler sistemler sayesinde ihtiyaca göre metrekare alanı belirlenebiliyor.

istanbul_vizyon_park_kampanya

Hem kiracıdan hem KUYAŞ’tan kira geliri
Cadde dükkanları ve AVM birimleri için kısa süreliğine geçerli olan kampanya kapsamında liste fiyatı üzerinden peşin alımlarda yatırımcıya 36 ay kira garantisi veriliyor. Buna göre satın alınan birim için KUYAŞ tarafından yatırımcıya 36 ay kira ödemesi gerçekleştirilecek. Satın alan yatırımcılar dilerlerse aldıkları üniteyi kiraya verip hem kiracısından hem de KUYAŞ Gayrimenkul’den olmak üzere 2 kira geliri birden elde edebilecek.

Altının ve paranın merkezi
Bugüne kadar hayata geçirdiği projeler ile bir kompleks yaratan KUYAŞ, bünyesinde bulundurduğu Merkez Bankası Avrupa Yakası Veznesi, Merkez Bankası Takas ve Saklama Merkezi, Borsa İstanbul Takas Merkezi, Ulusal Bankaların Grup Merkezleri, Loomis, Bantaş ve Brinks para taşıma şirketleri gibi pek çok kuruluş ile altının ve paranın merkezi konumuna ulaştı.

www.istanbulvizyonpark.com.tr

444 53 91

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın