İstanbul’da 150 bin liralık dükkan için son günler

Makro-Akyapı ortaklığının Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa ettiği Başakşehir Merkez Çarşı'daki cadde mağaza ve dükkânları 28 Ağustos Pazar günü açık artırmayla satışa sunulacak.

 
Park Mavera projesinin altında yer alan ticari üniteler Başakşehir Merkez Çarşı adını taşıyor. 2018 Haziran'da teslim edilecek Başakşehir Merkez Çarşı'da 33 metrekareden 1600 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde dükkânlar bulunuyor.
Özel hastane, botanik şehir parkı ve İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü yolu, tramvay durağı, meydan ve resmî kurum alanlarının bulunduğu 7 gün 24 saat yaşayacak bir yaya ve araç trafiğine sahip olan Başakşehir Merkez Çarşı'daki dükkânlar yüzde 18 KDV dâhil, 150 bin TL'den başlayan fiyatlar ve 10 yıla yayılan ödeme planıyla Emlak Konut'un tarihî kampanyasına katılıyor.
 
"Fedakârlık yapma adına 1+0 daire dahi alınamayacak bir fiyata yüzde 18 KDV de dâhil olmak üzere 150 bin TL'den başlayan fiyatlara kadar çektik" diyen Makro-Akyapı İcra Kurulu Üyesi Mahmut Aşmalı, projeden dükkân sahibi olmak isteyenlerin 26 Ağustos'a kadar açık artırma şartnamesi almaları gerektiğini söyledi. 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.