Ofton Bodrum projesini teslim ediyor

Projede, çam ve zeytin ağaçlarının arasında yürüyüş yapılabilen doğal patika alanları sayesinde dingin bir yaşam sürülürken; Bodrum merkeze olan 1 km yakınlık sayesinde canlı ve hareketli bir yaşam vaad ediliyor. Havaalanına 30, Bodrum merkeze 1. yat limanı ve sahile 1.4. Marina'ya 1.8 km mesafede olan Elysium Miramar Bodrum; alışveriş merkezleri, marketler ve hastanelere ise yürüme mesafesinde yer alıyor.

Akıllı Ev Teknolojisinin Faydaları

Akıllı ev teknolojisi ile donatılan proje, az katlı 23 blokta 46 adet 3+1 dubleks ikiz villa ile 4 adet 4+1 penthouse konuttan meydana geliyor. Elysium Miramar Bodrum'da akıllı ev sistemleri sayesinde; klimalar uzaktan çalıştırılabiliyor, perdeler açılıp kapatılabiliyor, aydınlatma üniteleri kontrol edilebiliyor, hırsızlık, yangın ve su baskını gibi acil durumlarda site genel güvenlik birimiyle eş zamanlı haberdar olunabiliyor, evlerin giriş kapıları parmak izi okuyucularla açılıyor.

Projede Fiyat ve Ödeme Koşulları

Elysium Miramar Bodrum'da fiyatlar 530 bin avro ila 1 milyon 150 bin avro arasında değişiyor. Ofton İnşaat, banka kredisi ve peşin ödemelerin yanı sıra kendi bünyesinde yüzde 50 peşin alıp kalan yüzde 50 için 12 aya kadar vade yapıyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın