Ankaralılar bu projede kendi sebze meyvesini üretecek !

Su Modern Konut Yapı Kooperatifi tarafından projelendirilen Aqua Modern Ankara, TEMAD organizasyonu ve Cemil Özgür imzasıyla, Gümüşhaneli iş adamlarının oluşturduğu GİYAT A.Ş.'ye ait arazi üzerinde yükseliyor. "Artık ihtiyacınız yalnızca ev değil, farklı bir yaşam biçimi" konseptiyle tasarlanan Aqua Modern, kendi sebzesini, süt ve süt ürünlerini üreten tesisler, ortak alan manzarasına sahip daireler, botanik bahçesi, seralar, Aqua Modern şelalesi, çocuklar için oyun parkları, mini hayvanat bahçesi, uçurtma alanı ve çim paten alanı gibi yenilikleriyle farklı bir yaşam vaat ediyor.

Su Modern Konut Yapı Kooperatifi Başkanı Kazım Kumpasoğlu, Ankara'da modern hayatın konforunu ve kır hayatının tüm güzelliklerini bir araya getirerek, Ankaralılara farklı bir yaşam biçimi sunmayı amaçladıklarını belirtti. Kumpasoğlu, "Ankara'da henüz böyle bir proje yok. Aqua Modern, tüm beklentileri karşılayan, her yönüyle yeni, farklı bir proje" dedi.

Ödeme kolaylığı

Kumpasoğlu, TEMAD (Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği) işbirliği ve 70 yıllık tecrübesiyle Cemil Özgür İnşaat A.Ş. ile inşaatına başlanacak projenin uygun ödeme koşullarıyla, yatırım açısından kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu vurguladı. 64 dönüm arazi üzerinde yükselen projede 811 konut yer alıyor.

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, proje bölgesinin Ankara’nın en cazip gelişme alanında olduğunu, mevcutta 550 bin olan ilçe nüfusunun 2030 yılında 1 milyon 400 bine ulaşacağını belirterek, “Arazinin konumu ve yapılan yatırım isabetlidir” dedi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.