Körfeze 160 metre yükseklikten baktıran proje

İzmir’in en önemli merkezlerinden biri olan ve ulaşım ağlarının tam ortasında yer alan Bornova’ya yepyeni projeler kazandıran Kavuklar Gayrimenkul Yatırım, 125 milyon dolarlık yatırım değeri ile 3 dev kule üzerinde Kavuklar Bornova projesini hayata geçirdi. 1178 dairenin yer alacağı projede, dairelerin yüzde 80’i deniz görecek.

Yüzde 0.69 Faiz Avantajı 

Kasım ayında lansmanı yapılan dairelerin yarısının satışı tamamlandı. Projeyi oluşturacak 3 dev kuleden orta bloktakinin terasında, 19’uncu katta yer alacak olan yüzme havuzu, Kavuklar Bornova sakinlerine deniz seviyesinden 160 metre yükseklikte muhteşem bir manzara eşliğinde havuz keyfi yaşatacak.

Sosyal olanaklarıyla da diğer pek çok projeden ayrışan Kavuklar Bornova, ilk şubesini Bayraklı Tower'da açan A Fitness Company ve A Spa Company ile sakinlerine, İzmir manzarasına karşı spor yapma ve günün stresinden uzaklaşma olanağı sağlayacak.

Çocuklu ailelerin de huzuru düşünülerek tasarlanan projede, kapalı çocuk alanı ve çocuk odası da olacak. Vizyonun en yeni filmleri projenin içerisinde yer alacak cep sinemasında gösterime girecek ve restoranda Türk ve dünya mutfağından gurme lezzetler yer alacak. 

Tüm olanaklarıyla eksiksiz bir yaşam alanı sunacak olan Kavuklar Bornova projesi toplamda 28 bin metrekarelik peyzaj alanı içerisinde yapay göl, kütük ev konsepti ve dinlenme alanlarına sahip olacak. 

Kavuklar Bornova teslim tarihi Temmuz 2018 olarak belirtiliyor. Yüzde 1 KDV oranının uygulandığı Kavuklar Bornova Evleri İzmir projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve loft daire tipleri yer alıyor. Projede fiyatlar 156 bin liradan başlıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.