Jakarta Surface Show Fuarı başladı

 

Doğal taş ve yüzey kaplama endüstrisindeki en son yenilikleri ve trendleri sergileyerek dünyanın dört bir yanından gelen firmaları buluşturan Jakarta Surface Show Fuarı’nın üçüncüsü, JIExpoConventionCentreandTheatre’dagerçekleştirilen törenle kapılarını ziyaretçilerine açtı. Expo Dutch tarafından organize edilen ve ortak organizatörlüğünü TG Expo’nun üstlendiği fuara bu yıl 51 ülkeden 5 bini aşkın ziyaretçinin katılımı beklenirken 8 Haziran’a dek sürecek fuar süresince katılımcılar en son gelişmeleri ve ileri teknolojileri keşfetme fırsatı bulacak.

Endonezya’nın büyümekte olan yapı ve inşaat sektörünün ihtiyacı olan doğal taş ve zemin kaplama uygulamalarına yönelik yüzey teknolojisinde yeniliklerin öncüsü olanfirmaları bir araya getiren Jakarta Surface Show Fuarı’nın üçüncüsü kapılarını ziyaretçilerine açtı. Bu yıl “Yüzeylerin Geleceğini Yenilikle Şekillendirmek” temasıyla düzenlenen fuara 51 ülkeden 5 binden fazla ziyaretçinin katılımı beklenirken sektöründe öncü Türk firmaları da güncel teknolojilerini üç gün boyunca stantlarında sergileyecek.

Tüm Asya ülkeleri ve çevresinden satın almacı mimarlar katılacak
En yeni doğal taş ve yüzey teknolojilerinin, aynı zamanda sürdürülebilir çözümlerinin de tanıtılacağı fuara dair bilgi paylaşan TG Expo Genel Müdürü Cem Şenel, “Endonezya’nın her geçen yıl büyüyen ve önünde de büyük bir potansiyeli olan yapı ve inşaat sektörü, Jakarta Surface Show Fuarı’nın varlığını daha değerli kılıyor.Tüm Asya ülkeleri ve çevresinden satın almacı mimarların da gelip katılımcılarımızla toplantılar yaparak satın alımlar da gerçekleştireceği fuar, sektörün en güncel teknolojilerini yerinde gözlemleme fırsatı sunacak. Katılımcı firmalar fuar boyunca, doğal taş ve yüzey endüstrisinin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği yenilikçi ürün ve çözümlerini tanıtacak. Böylece ziyaretçiler; dayanıklılık, estetik ve işlevsellik açısından en üst düzeyde performans gösteren en son malzemeleri ve teknolojileri inceleyecek. Bunun yanında fuardaçevresel sorumluluk konusundaki kararlılık doğrultusunda sürdürülebilir yüzey çözümleri de sergilenecek. Sektör temsilcileri ve yine sektörün önde gelen isimleri tarafından gerçekleştirilecek konferanslar ve oturumlar sayesinde ise katılımcılara derinlemesine bilgiler aktarılıp son trendlerhakkında farkındalık sağlanacak” dedi.

Jakarta Surface Show Fuarı; LPJK (Endonezya Kamu İşleri ve Konut Bakanlığı – İnşaat Hizmetleri Geliştirme Kurulu), KADIN (Endonezya Ticaret ve Sanayi Odası), ITA (İtalya Ticaret ve Yatırım Ajansı), IAI (Endonezya Mimarlar Enstitüsü), IALI (Endonezya Peyzaj Mimarları Derneği) ve HDII’nin (Endonezya İç Mimarlar Derneği) destekleriyle gerçekleştiriliyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıKalebodur’la Mimarlar Konuşuyor
    Sonraki yazıASTOR ENERJİ OKUL YENİLEME PROJESİ GERÇEKLEŞTİRDİ